Pereiti prie turinio
etaruj

Fotografuojam - kritikuojam

Rekomenduojami pranešimai

,,,,Manau pribrendo reikalas, griežčiau aptarti savo nuotraukytes, kad tokia diskusija neišsirutulioti kitose foto temose....

Prašymas gerbti kito nuomuone, jei ji nepatinka, argumentuotai gynti savo. llaime: ...Už kritika nepykti... :D ...

IMG_2105-vi.jpg...

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....sena fotkė,,,,

kritika....kas kur blogai.... :) Parašom, kaip kam atrodo būtu buve geriau,....

Protyngos diskusijos pagalba greičiau suprasim kaip padaryti gražesnėm savo nuotraukėles.... :mirksiukas:

 

1296859592_163006c2a8.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū etaruj už puikia tėmą :grin:

Aš nelabai ir galiu pakritikuoti tavo foto, man labai gražu :)

 

;) Ką naudoji fonui? Aš apie pirma nuotrauką :mirksiukas:

 

 

Mano rožytė :yes:

7e592ddb6019.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, kai darai nuotraukytę su blicu pasisteng būti toliu nuo sienos, matai kok šešėlis nutysęs. Fotike turi būti blico kompensavimo reguliavimas, tuomet blykstė ne taip ryškiai kala, ir padidink ISO nuo 100 IKI 200. Kad nesiknisti po fotoaparatą, tuomet gali šauti su esama blico jėga, bet užmesk baltą popierinę servstėlę, tai švelnina ryškius šešėlius. :mirksiukas: Paeksperintuok kaip tau gražiau...

Pati pasukčiau žiedą tai, kad matytusi truputukas žiedlapių sukuriuko, romantiškiau....Dabr labai nutysę žali lapai kraštuose, reiktu nuskynti, nes per juos sunku patraukti žiedą iš centro....nebijok iškadruoti fotkės, palikdama nedaug ervės, nebent tai gražiai kompoziciškai atrodo....

6c30dfa8c1ef.jpg

Ryčio fotkėje fono nėra, pas mane labai dėkingos sienos, o fotkijau berods su diafragma 2 ...Tai fonas kaip ir susilieja..

Tarp kitko, užmuždavau dėstytoją pasakymų, man tiesiog gražu ir šilta.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pirmoji foto Jėginė :)

 

cia mano bandymai

 

P1030245-vi.jpg


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kaip čia kritikuoti, kai tokie berniukai- saldainiukai. :D


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patiko Krystes nuotrauka :geda:

 

etaruj, ačiū labai už pastabas :D

 

Su srvetėle jau esu bandžius fotografuoti, tik gaila kad į konpiuteri ne visas foto perkeliau.

 

bedd90d626d9.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man pirmoji foto Jėginė :geda:

 

cia mano bandymai

 

P1030245-vi.jpg

Pirmojo bravo jūreivio nosis išlys iš nuotraukos... :D Gal keleta mm palaikyti atstumą nuo nuotraukos krašto...O vyrukai apetitni tokie... :hm:

Kicule, modeliuką statyk ne visai arti sienos, tada nuotrauka nebus toki plokščia, surask fokusavimą( nepamenu ar nikone yra taškelių monitoriuje sistema) į akis ir sumažink diafragmąiki kokių 2,5-3, bus ryškesnis veidukas, išplaukęs fonas... Modeliukas, kaip ir pabėgęs iš centro, bet dar gal lašiuką į šoną,kARTAIS nebijok nukirpti pakaušiuko, IŠRYŠKĖJA eMOCIJA...( neperrašysiu, veja nuo kompo... :doh: )

Pabandyk fotkės variantą juodai baltą, su vos padidintu kontrastu ar patamsintais leveliais... :lol: ( persiprašau)

34c2c27e9c61.jpg

 

345f1be1f8b1.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kicule, modeliuką statyk ne visai arti sienos, tada nuotrauka nebus toki plokščia, surask fokusavimą ( nepamenu ar nikone yra taškelių monitoriuje sistema) į akis ir sumažink diafragmąiki kokių 2,5-3, bus ryškesnis veidukas, išplaukęs fonas... Modeliukas, kaip ir pabėgęs iš centro, bet dar gal lašiuką į šoną,kARTAIS nebijok nukirpti pakaušiuko, IŠRYŠKĖJA MOCIJA...( neperrašysiu, veja nuo kompo... :lol: )

Pabandyk fotkės variantą juodai baltą, su vos padidintu kontrastu ar patamsintais leveliais... :hm: ( persiprašau)

Oi ačiū, ačiū :lol: :victory: Už tiek patarymų :super:

Nevisai supratau, čia tokie [ ] [ ] [ ] :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
( nepamenu ar nikone yra taškelių monitoriuje sistema)

 

Nesupratau apie taškelų sistemą :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.