Pereiti prie turinio
etaruj

Fotografuojam - kritikuojam

Rekomenduojami pranešimai

1dd08179d931.jpg

Šita man labai patiko... :victory:

Dabar pagal taiskles, modelis pagal trijų ketvirčių taisykles kampe, antrame plane bortelis tiesinam horizontaliai, nors pagrindas yra pirmas planas ir galėtume laužyti taisykle, antras planas gali būti kampu. Lašas kontrasto

e5277a2855de.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

09cdf2685463.jpg

Savjonėse.... :flowers::flowers:

....patraukčiau veidą, kad nesiremtų i palapinės šaiudinį stogą, atspalviai panašūs, tad kartais spalvos suslijieja, ir šviesinčiau veidą ....Čai jis po stogu sėdėjo?.... :victory::victory::victory:

Pas mane taip.... :flowers:

fdabb109312c.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

etaruj, sauniai padirbejai, :victory: kadravimas tai labai gerai, tik kad nukencia kokybe jei spausdinti didesniu formatu :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ne profe ir komentaru nedalinsiu :victory:

man visos nuotraukytes cia labai grazios :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Etaruj sauniai tu cia....man patiko, jo po stogu sedejo o as gulejau ir netycia visai gavosi tokia nuotraukyte, jinai nera pozuota o tiesiog pagautas momentas :unsure:

Tavo nuotraukyte zymiai svesesne, as saviskes nekoregavau PS, tad kita karta zinosiu :flowers:

 

O kaip tu istiesinai ta borteli? Mat baseinas yra trikampio formos uztat tas bortelis ir yra toks sleivas :D (nuotrauka irgi pagauta)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kaip tu istiesinai ta borteli? Mat baseinas yra trikampio formos uztat tas bortelis ir yra toks sleivas :flowers: (nuotrauka irgi pagauta)

 

tikiuos kad Photoshopo pagalba :victory: Free Transform pazymejus nelygu borta

 

gaila, kad ner per daug laisvo laiko kazkaip paskutiniu metu ir man pasireiksti :flowers:

 

Etaruj, tavo bandymai :baban::meet:

as tyliai skaitau ir demiuosi visas pastabas, is tikruju veikia :flowers: :(


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....Butaforija tiesiog su įrankiu Crop, pasukau nuotrauką...vienu mostu ir kadravimas ir korekcija.... :)

Vyro veidas už tai ir gavosi tamsokas , kad pavėsyje buvo, galėjai kalti su kompaktiniu blicu :D .......Nors...tamsų veidą daug lengviau redaguoti , nei šviesų... :flowers:

Kryste :flowers: ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niu bandau ir aš reikštis... photoshopo kol kas neturiu, visas redagavimas elementarių programėlių pagalba būna :gele: rimtesnį fotiką nusipirkau neseniai, patinka žaist su gamta, macros... bet dar daug klaidų darau :wub1:

Tai jūsų teismui - dar senuoju Panasonic FZ5 + Macro linze darytas alyvos žiedelis. Labiausiai nepatiko, kad viršus šiek tiek nukirptas gavosi, ale jau buvau išsiardžius stovą ir nenorėjau vėl pradėt terliotis :hm: ypač nes ten tik autofokusas... čia niekas neredaguota.

11565562.jpg

Su Pentax K200, 18-55mm... Redaguota - autocorrect (pareguliuoja kontrastą ir kartais kiek atspalvį) su Microsoft Office Picture Manager, taip pat su tuo pačiu apkirpta... Dariausi sau ekranui vaizdelį, o ne išryškint kažką norėjau.

95657321.jpg

Originali foto

23360779.jpg

 

Turiu ir daugiau eksperimentų... bet pirma laukiu kritikos dėl šių...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patiko nuotraukytes :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.