Pereiti prie turinio
etaruj

Fotografuojam - kritikuojam

Rekomenduojami pranešimai

azen , labai grazios nuotraukos :) ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciukas ;)


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai labai grazu! as taip pat gavau dovanu foto aparata,. bet dar ne daug fotografavau . siaubingai patinka tai daryti tik laiko mazoka ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tikrai labai grazu! as taip pat gavau dovanu foto aparata,. bet dar ne daug fotografavau . siaubingai patinka tai daryti tik laiko mazoka :flowers:

....fotograuok kas nemuose, kol pajusi, jog surandi kampą kaip tai parodyti gražiai.... :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Azen, visumoje gerai....Bet kadangi kritikuojame, o mergaičiai kuklinasi tai paplepėjimas mano akimis.... :flowers:

Spalvota nuotrauką ...nejudinu :flowers:

Nespalvota nuotrauka, ....Trūksta kontrasto,pilka, fotošope patampyčiau levelius legvai sharpen....

3a190ca8a28d.jpg

Forto nuotrauka....patiko, gražiai žiūrisi, tik nukirpčiau vos apačios...čia tik mano akys taip mato, gal kas kitaip?..... :flowers: Juk kiekviena turime savo suvokima( čia specialnai provokuoju :victory::victory::victory: )....Butaforiją, kiculę jūsų kokie variantai.... :geda:

f11189e1e332.jpg

Mažosios damos nuotrauka....kirsti ties alkūnę, ptraukti iš čentro, yra galimybė su fotošopu nuimti šešėlius antrame plane, kur krūmai meta, pašviesinti veiduką, kad neliktu tamsus.... :victory:

91adc3dc5725.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakalnutės....024c453d1fbd52c328e9fac70450f02b.gif....labai paslaptingai romantiškos. Man gražu....tik vazos blizgesį apačioje tamsiu brush'u užmaskuok...

Medis...viskas gerai tik norisi į jį įlipti, ne kabėti ar laikyti jį kad negriūtų...arba čia " menas" .065b1446e9511ac7934319042e9fada3.gif.... :flowers:

8245ab42323a.jpg

Gysločio žiedas....gražu, mėgstu tokius žolių portretus....tik gal vos iš centro ir norėtusi šviesesnės žiedo tekstūros.... :flowers:

1e99608ddf17.jpg

4eb1030a89cfa0ac6f3d4487a98db348.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu mergaites uz kritika... ir patarimus.... :schmoll:


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man visos labai grazios nuotraukytes :schmoll:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Etaruj neliko jau ko komentuoti, maniau bent medi ikelsiu o pasirodo jau mane aplenkei :flowers:

as gal mergaite (kuri ant zolytes sedi) dar trupuciuka link krasto patraukciau (i desine) gal splavas truputi pakoreguociau, bet kas labai man kliuna isdeges mergaites pakausis :flowers: ir truksta fokuso


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Picture705-vi.jpg

šalta gėlytėi :hysterical:

 

Picture707-vi.jpg

 

Ruduo...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

etaruj, labai lauksiu :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.