Pereiti prie turinio
etaruj

Fotografuojam - kritikuojam

Rekomenduojami pranešimai

va kaip aukštai....

 

c336a868b84ft.jpg

 

c4dcd5d0ba7dt.jpg


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, ryskumo truksta.Ir kompoziciskai nera labai idomi.gelytes labiau patartina (aisku tai ne taisykle) fotografuoti ju lygyje...

 

As matai tik megeja. Fotika issitraukiu geriausiu atveju karta ar du per menesi. PS net neturejus gyvenime, nemoku nei ryskumu reguliuot nei nieko, cia tik siaip imeciau :pooh_lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AAAA. as ant paskutiniuju ten buvau pakviesta, tai susimeciau smutiekus ir nulekiau.Merginos yra norinciu ryt kartu 19val partizanuose i fotoklubo nariu meeta varyti?Smagu ten kabake pasdeti, foto paziureti, pabendrauti :)


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai merginos cia tema nuotrauku kelimui ir ju kritikavimui, gal keltis reik kur kitur plepet apie fotomeetus, ka manot? :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm kokia tyla cia...Niekas nenori foto pasidalinti?

Niu tada as tai padarysiu.Neseniai turejau nestuke, is kurios sunkokai sekesi istraukti sypsni, taciau pati sesija buvo sekminga ganetinai ir produktyvi.

 

4656692067_ab95051287.jpg

 

4657310764_a0fb60bdd5.jpg

 

4657307076_2ca6f62a4f.jpg

 

Nuotraukeles nera labai kompoziciskai tvarkingos, tad komentarai ir pastebejimai laukiami...


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puikios foto....


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neesu aš potograpė....bet man tavo stilius patinka....yra kur akis paganyti.....o foto kur prie sienos superinė....tos spalvos sulietos ant sienos.....nu man labai gražu....

:rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ievosiau, Labai gražu :rolleyes: :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginos db velniu rasysiu.Nesakykit kad grazu, sakykit kur kompozicijoj klaidos.Tam idejau ot :rolleyes: Jei mokinames, tada neziurim i grozi o i kadro tvarkinguma.


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ievosiau, as nesu profe sioje srityje ir man tikrai labai grazios foto ir pati kompozicija :rolleyes: :) :( Vienintelis dalykas, kas siek tiek krenta i aki, tai nuotrauka prie ezero, noretusi siek tiek pakadruoti nuotrauka sukat i kaire, kad moteris neatrodytu lyg siek tiek virsta i ezera, zodziu patiesinti pacia moteri, o visa kita pagal mane super :flowers::flowers::flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražias nuotraukėles įdėjai :mention: Kol Nicole neparašė, tai man ir ta moteris į ežerą nesviro, o dabar jau tikrai norisi pakoreguoti :rolleyes: Šiaip ta vidurinė foto tokia ypatinga, traukia dėmesį, tik tiek, kad nesimato jog joje - nėštukė :mellow:

Aš kai nėštukę bandžiau fotografuoti, tai likau nepatenkinta savo darbu baisiai :rolleyes: vos viena nuotraukėlė gavos zgrebnesnė, o ir toj yra ką koreguot, tik laiko tam vis nesurandu :)


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.