Pereiti prie turinio
Nicole

Aprangos stilius

Rekomenduojami pranešimai

Idomi suknele ... :super: Del bateliu pritariu milinai :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai ka cia basutes, vasara su bateliais nevaiksciociau


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va del stiliaus, jokiu budu nesideciau ilgu batu, kazkaip nelabai vasara su ilgais, o basutes pats tas.

nezinau kodel bet man ilgi batai primena stoties plastakes :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oranžinė saulė :D

 

02b483a5d40e.jpg14cb8bacca8e.jpgc2eff1a91f95.jpg

7a3b028815c9.jpg0d2b596758fe.jpgfd8b361ebd6a.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:essen: nu batai tai aukstumos :lol:

Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:lol: nu batai tai aukstumos :flowers:

:essen:

 

jei kuria,matyt yra vaikstaciu...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va del stiliaus, jokiu budu nesideciau ilgu batu, kazkaip nelabai vasara su ilgais, o basutes pats tas.

nezinau kodel bet man ilgi batai primena stoties plastakes :essen:

manau prie sitos sukneles ilgi batai netiktu :lol:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:essen:

 

jei kuria,matyt yra vaikstaciu...

 

 

 

p gal čia padaryti, kad mažiau sukiotųsi, nuperka savo dami tokius bateliu, kad tik ramiai sedėtų ir nejudėtų kur nereik :lol: :flowers: :(


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
p gal čia padaryti, kad mažiau sukiotųsi, nuperka savo dami tokius bateliu, kad tik ramiai sedėtų ir nejudėtų kur nereik :D :D :D

:lol: :lol: rimta replika, vyrams i darza akmuo, bet jai motreris pati tokius nusiperka? :lol: kaip tada...:lol:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi rubai nepakartojami tik man nepatinka paskutiniai rinkinukai-orandziniai.... nemegstu tokios spalvos :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:lol: :lol: rimta replika, vyrams i darza akmuo, bet jai motreris pati tokius nusiperka? :lol: kaip tada...:lol:

 

 

tokius perka kad vyras iš minios ją pamatytų, nes ji stovi kaip stulpas, kaip švyturys tada jam, arba eina ir krenta - tada reikia gi įsikibti tvirtam vyrui į parankę :D :D :D o paskui stovi šalia jo visda :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tokius perka kad vyras iš minios ją pamatytų, nes ji stovi kaip stulpas, kaip švyturys tada jam, arba eina ir krenta - tada reikia gi įsikibti tvirtam vyrui į parankę :lol: :lol: :) o paskui stovi šalia jo visda :D

:super: nu gerai cia uzlankstei :wub1:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.