Pereiti prie turinio
Nicole

Aprangos stilius

Rekomenduojami pranešimai

Koks aprangos stilius jums labiausiai patinka? Ar jo laikotės? O gal jums patinka įvairios detalės iš kelių skirtingų stilių? Įdėkite nuotraukų, labiausiai apibūdinančių jūsų stilių :)

 

Boheminis

boho.jpg

 

Futuristinis

10ug8.jpg

 

Retro/ Vintage

30s-fashions.jpg

 

Klasikinis

V2989.jpg

 

Dzinsinis

425.holmes.peet.bilson.080508.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai mane apibūdino tai sakė, kad mano stilius romantinis :flowers: Nors pagal foto turbūt labiau boheminis. Nors turiu ir kitų stilių drabužių.. kartais noriu net kažko klasikinio :( Nors gan retai. Džinsų taip pat beveik nedėviu (nors būna, kad ir jų užsinoriu).


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ištikruju net ir pati nežinau koks mano stilius ;)

Nešiuoju ir kelnes ir sujonus ir džinsai labai patinka :super:

 

Koks aprangos stilius jums labiausiai patinka? Ar jo laikotės? O gal jums patinka įvairios detalės iš kelių skirtingų stilių? Įdėkite nuotraukų, labiausiai apibūdinančių jūsų stilių

Norėčiau, bet neturiu tam tiek finansu :) Būtent įvairios detalės :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ruošiuos kaip boheminio stiliaus trečia panelė pirkti liemenę tokią, jau nužiūrėjau, tik tokią juodą ir išornamentuotą ;) tiesa, jei užveš, nes kai matavausi, buvo tik viena tokia, ir mažoka.. bet gal ir neatveš


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano stiliu labiausiai apibudintu stai tokia apranga:

 

Romantinis Vintage darbo aplinkai..Tiesiog svaigstu kaip patinka stai tokios bliuskutes bei megztinukai su ribuliukais priekyje. Turiu gal 10 tokio tipo ivairiu bliuskeliu..Derinu su kelnemis, sortais iki keliu arba sijonu.

415-060-X42s.jpg422-760-X42s.jpg428-714-X42s.jpg444-457-G44s.jpg

 

 

Ypatingoms progoms rinkciausi stai tokius modeliukus..

440-360-G44s.jpg439-307-G44s.jpg441-690-G44s.jpg417-285-G44s.jpg410-811-G44s.jpg

 

Iseigai labiausiai patinka dzinsai arba 3/4 kelnes ir kokia nors faina bliuska :rolleyes:

419-951-X42s.jpg441-992-G44s.jpg443-743-G44ss.jpg

 

Mano kasdieninis stiliukas butu dzinsinis/romantinis/sportinis, priklauso nuo nuotaikos :flowers:

429-507-X42s.jpg412-066-X42s.jpg402-509-G44ss.jpg448-131-G44s.jpg446-109-G44s.jpg?t=1226090907

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, aciu uz :rolleyes: pav., drabuziai tikrai mano skonio.

Tik pastaruoju metu galeciau pritaikiti sau

dzinsinis/romantinis/sportinis, priklauso nuo nuotaikos

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista bet sijonu nedeviu galvoju kodel? :flowers: tikriausiai todel kad ese pilnoka,bet labai patinka klasikiniai kostiumeliai,o laisvalaikiui dzinsai :rolleyes: negaliu ju atsisakyti nes labai jau patogus.o vat bluskutes tai jau pagal nuotaika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tai stilius belenkoks, daugiau gal klasikinis. Man būtina batai smailianosiai, jeigu kelnės tai su kantu, paprastos bliuskės, balti marškinukai ir t.t.

Laisvalaikio tai tik treningai treningai treningai :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, labai gražu, man irgi tokios bliuskutės labai patinka, tik nelabai turiu tokių :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai dar labai pati mėgstu įvairius gorsetus/liemenes ant marškinukų :flowers:

 

Sumasčiau kad reik pervažiuot per pardes pasimatuoti sijonų, norėčiau kažko kitokio konferencijai ;) bet kaži kaip man tiks sijonai :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau ryškiai mėlyną ir kūno spalvos sijonus :flowers: ach :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal parodysi? :flowers: :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.