Pereiti prie turinio
Nicole

Aprangos stilius

Rekomenduojami pranešimai

Manos stilius- sportinis/džinsinis. Bet treningų net namie nenešioju :flowers: Džinsus mėgstu tik siaurus, išryškinančius mano figūrą. Ir išvis mėgstu mano figūrą išryškinančius drabužius. Ir dabar prie kompo sėdžiu su pablukintais juodais džinsais ir aptemptu ryškiai žaliu megztuku su daug sagučių


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dėviu marškinius su prasegta didele iškirpte, arba šiaip draubužius kurie parodo manyje tai ką turiu.

Pilvuką slepiu!

:s

šiaip renkuosi sunkius batus (kerzus, platformas <- jas rečiau, aš pakankamai aukšta.) mini sijonus juodus. Kartais pūstus, arba mini suknytes. maišau gotiką - cyber gotiką - metal - skinhead style.

kartais tokia, kartais kitokia.


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is Nikoles isvardintu labiausiai prie sirdies klasikinis ir dzinsinis stilius (labai megztu dzinsus ir marskinukus + kazkoks aksesuaras). Paskutiniu metu labai pamegau ivairiausius ranku darbo aksesuarus (salius, seges, karolius ir pan.) :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal parodysi? :flowers: :)

 

 

oj neturiu kuo nufotkinti dbr. jie tokie tiesūs paprastučoiai. Vienas eina su sagom užsisega nu galima nusegti visą, ir yra štruksinis. (Velvetinis).


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu žiūrėti - alpstu nuo visų tų suknelių :flowers:

 

Bet LT tarkim nerandu daug įdomių jų. Tik tokios eilinės.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keletas man patinkanciu aprangos derinuku:

 

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFnRPeEZPdXRmM1JHSXB6NXlsQjRtV0EAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

 

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFnhBZ29XTEJmM1JHS3g5RUNrWS01TGcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

 

mano mylimas japoniskas stilius:

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjdsZ1NDclpjM1JHekcxWVRsQjRtV0EAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

 

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFm9PQ01nMVczM1JHbWtzTkZTaDkwamcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

 

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkZIUTRDMHZyM1JHSEY2WU9fQWhqS0EAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

 

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFmVsVllqdzYxM1JHMEVzSXZTaDkwamcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

 

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFm5PalJUYTFxM1JHbnZOYkl4eVRTUEEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

 

Kai kurias detales galbut pakeisciau, bet is principo tokie derinukai man visai patiktu :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano stilius tai daugiau klasikinis. Megstu dzinsus ir grazias bliuskutes. Batai graziausi smailianosiai, turi kelis buku galu bet uzsidedu itin retai (pinigai ismesti i bala..) Treningu turiu bet nesioju retai, tiesa pastaruoju metu traukia prie sportinio stiliaus :geda:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip mano stilius yra gal is gristiesniuju, elegantiskas,neperkrautas detalem... neatsisakau ir dzinsu laisvalaikiu, bet kazkaip man jie nelabai limpa, o tie derinukai kuriuos jurk ikele tai man laabi prie sirdies, stengiuosi taip ir rengtis :) labai patinka aukstakulniai :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu, mergaites :)

 

dar keletas:

4e9024e75989.jpg

 

1d7a5e855568.jpg

 

48d538abb93e.jpg

 

f16ae8392089.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tie aukstakulniai bateliai mmmmm.... negaliu svaigstu del ju tik gaila kad negaleciau dabar sau leisti tokius nusipirkti :(


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie nuostabus derinukai. aciu jurk :( :flowers::flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.