Pereiti prie turinio
simple_girl

Protas ar grožis?

Rekomenduojami pranešimai

Na kodel gi?I?orinis gro?is juk keieiasi :)    .O kad vidinis gali keistis a blogaja pus?,tikrai nemanau.Pvz.gerai aukletas ?mogus tikrai nespirs seneliui ir neatims jo pinigines...(na eia ?iaip toks pvz.)

 

nezinau zmonike,bet mano nuomuone keistis i blogaja puse gali tik vidinis pasaulis. ir gerai isaukleti vaikai pridaro tokiu dalyku,kad buna uz galvos tenka imtis.vienas mano pazystamas augo labai geroj seimoj ir ka-tapo narkomanu-todel nepriklauso kaip yra auklejamas vaikas.o isorinis pasaulis t.y.rubai,grozis,isvaizda.jinai keiciasi visada-kartu su mada.tik vieniems patinka ramus stilius kitiems vulgarus.... :hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis augo geroje aplinkoje,o kas jo paties viduje dejosi,tai neai?ku...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis augo geroje aplinkoje,o kas jo paties viduje dejosi,tai neai?ku...

[/quottaip jis augo nuostabioje aplinkoje ir ne isopre jo pasikeite o vidus!!!!!todel ir sakau kad tik vidus gali pasikeisti arba i geraja arba i blogaja puse,bet cia galima diskutuoti be galo ilgai,nes daug variantu yra. :clap: :doh


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo.Galima diskutuoti ilgai...Tuo labiau,kad esam aveles-ne viena nenusileisim :laugh: :laugh: :laugh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau tikrai :bigsmile: aveles ogogo kokios uzsispyreles :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbu ir protas ir grozis...

jei esi super duper grazuole,tai kas is to jei tuscia galvoj? bet jei esi protinga kaip genijus, bet baisi kaip karas (atsiprasau uz tokius zodzius) tai man tas protas dzin butu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

50/50 :flowers: reikia ir to ir to :) :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu protas paskuj grozis meluoja tie kurie sako kad isvaizda nerupi!


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Protui suteikiu pirmenybe, taciau ir grozis ne maza role atlieka gyvenime.


an1cA6k0g410010MjA3OTlkfDMxNzU1NjBkYXxEdWtyeXRl.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
50/50 :) reikia ir to ir to :) :geda:

 

:) visisškai sutinku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nezinau zmonike,bet mano nuomuone keistis i blogaja puse gali tik vidinis pasaulis. ir gerai isaukleti vaikai pridaro tokiu dalyku,kad buna uz galvos tenka imtis.vienas mano pazystamas augo labai geroj seimoj ir ka-tapo narkomanu-todel nepriklauso kaip yra auklejamas vaikas.o isorinis pasaulis t.y.rubai,grozis,isvaizda.jinai keiciasi visada-kartu su mada.tik vieniems patinka ramus stilius kitiems vulgarus.... :(

 

 

ar manai, kad jei jis tapo narkomanu, tai jo vidinis pasaulis pasikeitė tuo būdu į blogąją pusę? Aš manau, kad ir to "gerumo" sąvoka lygiai taip pat kinta, taip,, pastovieji dalykai nekinta, jie pastovūs, bet požiūris tai nepastovus (kaip ir tavo sakyme su išoriniais dalykais), pažiūrėk į savo vertybes, greičiausiai tavo tos pačios vertybės kaipo ir tėvų ar senelių liko tos pačios, tik prioritetai pasikeitė, požiūris vienur praplatėjo, kirtur- susiautėjo..

manau, kad sakyti, jog jei žmogus tapo narkomanu, tai pasikeitė į blogąją pusę nėra tikslinga. Kas yra augo geroj šeimoj.. kuo ta šeima gera buvo konkrečiau? Bet juk tu negyvenai toje šeimoje.. gal ji atrodė gera tik iš šalies? O gal vaikinas turėjo kažko (tiek problemų, tiek kvailumo, noro pabandyti), kas jį paskatino pabandyti, taip ir tapo, o gal jis jautė tuštumą - na čia vien spėlionės. Nežinau, ar "geras" yra tas kuris laikosi kažkokių reikalavimų ir netampa kažkuo, kas neatitinka mūsų suvokimo?

Kad tampama narkomanu ir nepriklauso nuo auklėjimo sutinku, nors iš dalies galima ir prieštarauti, nuo auklėjimo priklauso labai labai daug.

 

Dėl antros dalies irgi norėčiau paprieštarauti. Mada (tiek rūbai ir visa kita ką išvardijai) nėra grožis. Grožis yra dalykas sakyčiau kad dvigubas: subjektyvus ir objektyvus. Bet nepriklausomas nuo mados. kažkokie etalonai ir kanonai su laiku suformuoja stereotipus, pagal kuriuos kažką laikome gražiu. Bet netgi tokiu būdu veikia subjektyvus suvokimas, kas man gražu, tau - ne. Bet tuo pačiu grožis yra pastovus. Yra negyvo daikto grožs ir gyvo žmogaus grožis, jie labai skiriasi. Vaza graži vienaip, žmogus - kitaip. Yra dalis žmonių, gražių taip kaip vaza :mirksiukas: tokie keičiasi su epochomis kanonai. Žmogaus grožį papildo daug kitų dalykų, nes tai ne tik gražus veidas, figūra, rūbai. žmogaus grožį man atrodo kad kuria dar jo aura, jo individualus spinduliavimas, toks daugiabriaunis tas grožis...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grozis be prono 0 vertas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.