Pereiti prie turinio
kicule

Kontraceptinis žiedas

Rekomenduojami pranešimai

Lankstinuke yra aprasymas su paveiksleliais :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pranešiojau 1.5 sav., išemiau, nes galvojau kad išprotesiu morališkai :wub1: :lol: :lol: :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pranešiojau 1.5 sav., išemiau, nes galvojau kad išprotesiu morališkai :flowers: :flowers: :lol: :flowers:

o kas darosi? netiko ar kas?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kicule kas atsitiko? jauteisi nesaugi?


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, ir man idomu, Kicule :mirksiukas: kaip tik ruosiuos imti spirale lauk ir detis zieda :sird1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu rimtai... tai galvojau išprotėsiu :victory: jau kelias dienas ( po to kai išsiemiau) geriu vaistukus nuo nervuku :grin:

Gal tai nuskambes kazkam jokingai, bet as issigandau kad galiu "atisveikinti su proteliu" :wacko: uzeidavo tokie momentai, kai visai nebegalejau saves kontrolioti... nenoriu apie tai net ir rasyt... bet to metu as buvau ne as :tongu:

Na ir aisku pilna dar visuokiu pasaliniu poveikiu, net gi ir tu apie kurios rašo "Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškė dažniau nei 1 iš 1000, bet rečiau nei 1 iš 100 moterų)" Man vos ne kas antras iš to sarašo :doh: + viena iš šalutiniu poveikiu dabar gydau :doh::cry:

daugiau info., apie žiedą.

Kol kas nenoriu išvis nieko bandyt :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule sveik kuo greiciau :victory::grin::flowers:

 

 

stipriai isgasdinai mane, tik dabar atidziai perskaiciau salutinius poveikius... Istikro ne nebezinau ka reiktu naudoti norint apsisaugoti...

As pati siuo metu jau issiemusi zieda, nebedejau paskutini karta kai reikejo, pagalvojau pertrauka padarysiu, o ir paskutinius kelius menesius lyg pasirodydavo tokios kraujingos isskyros esant ziedui, jos pasirodydavo mazdaug paciam viduri nuo to kai isidedi ir kai issiemi zieda... bet pagalvojau, kad cia gal nuo to, akd ji tikrai ilgai naudojau, kazkur 2metus...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačiū milina :flowers:

a tu tikrai ilgokai naudoji, gal timtai tiesiog pertraukos reikia.

Aš iš pradžiu į savo "nervus" sakiau...aj... hormonai :tongu:

Bet paskui pastebejau kad man vis kažkas negerai. Galvos svaigimas baisus buvo... karta eidama namo galvojau nekrysiu :wacko: Dusulys ... ir daug kitu dalyku :doh:

Gal aš prie tu kuriom netinka jokia panaši kontraceptija :victory:

Turiu striumą, gal ir jį ištikruju įtakos tam turi :grin:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turiu striumą, gal ir jį ištikruju įtakos tam turi :victory:

kicule turi, tiesiogine


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ačiū milina :flowers:

a tu tikrai ilgokai naudoji, gal timtai tiesiog pertraukos reikia.

Aš iš pradžiu į savo "nervus" sakiau...aj... hormonai :tongu:

Bet paskui pastebejau kad man vis kažkas negerai. Galvos svaigimas baisus buvo... karta eidama namo galvojau nekrysiu :wacko: Dusulys ... ir daug kitu dalyku :doh:

Gal aš prie tu kuriom netinka jokia panaši kontraceptija :victory:

Turiu striumą, gal ir jį ištikruju įtakos tam turi :grin:

na man tokiu salutiniu poveikiu tikrai nebuvo, bet tavo atvejis tikrai vercia sunerimti... gerai, nebuvo dabar, nebus gal dar kazkiek laiko, bet kokia garantija, kad nebus dar veliau lygiai taip pat... o tau pasireiske iskarto... tikrai baisu... tikiuosi, kad tikrai tau viskas greitai praeis,nejuokai cia...

pritariu vilkei, striuma gi daug kam turi itakos... negalvojai jos issioperuoti?


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.....Kicule, o su ginekologe kalbėjaisi, jog turi strumą? Nes tai susiję su hormonų gamybą organizme....

Sveikatos mergaite, esi jauna, graži moteris,....neleisk ligelėm tavęs skriausti.. :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.