Pereiti prie turinio
paulenas

Skutimosi peiliukai

Rekomenduojami pranešimai

Bikini srityje naudoju tik kremą...

 

Geiste, o koki tu krema naudoji?

as kiek isbandziusi esu, tai man jie kazkaip neveikia, arba as neturiu kantrybes :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geiste, o koki tu krema naudoji?

as kiek isbandziusi esu, tai man jie kazkaip neveikia, arba as neturiu kantrybes :rolleyes:

...vat man ir su kremais vargas....sado mazo būna..... :flowers: Kiek aš tos paškustvos išbandžiau, niekaip nerandu kas normaliai nuimtų plauką bikini srityje.... :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kuri nors esat bandziusi VENUS Embrace peiliukus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje pastebejau tendencija, kad fusion Power reklama per televizoriu tikrai veikia pradejo moterys ir ne tik pirkti dovanu, nes tikrai verta, parduotuvej 120lt o pas mane tik 70lt :gele:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai užaštrinu peilį ir nusiskutu :wub1:

 

Daugiau ekstrymo :wub1:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš tai užaštrinu peilį ir nusiskutu :mirksiukas:

 

Daugiau ekstrymo :)

 

Na taip taupydama gali truputi susipjaustyti :flowers: skamba mozachistiskai net :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na taip taupydama gali truputi susipjaustyti :mirksiukas: skamba mozachistiskai net :)

 

 

nugi pajuokavau aš čia taip :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka pats laikas siokiu tokiu akciju paskelbti :)

 

!!Gillette Fusion, Fusion Power skustuvas nemokamai!!

 

Atsiuskite, rekomenduokite 3 zmones, kad nusipirktu pas mane peiliuku ir gaukite Gillette Fusion skustuva dovanu!! Jei atsiusite daugiau pirkeju, dovanos atitinkamai irgi bus didesnes :mirksiukas: (5 zmones - Fusion Power skustuvas, galima bus susitarti :flowers: )

 

P.s Fusion skustuvas su 1 galvute, jo kaina parduotuveje ~30Lt, Power - ~40Lt

 

Tiesiog duokite mano tel nr. 867923851, skype - paulenas87 arba per foruma gali susisiekti ir tegul BUTINAI nurodo Jusu slapyvardi ar varda forume. As pasizymesiu kas siunte pirkeja ir pranesiu jam AZ.

 

Taigi kas nenorite leisti savo pinigu ant skustuvo, tai pati geriausia proga - tiesiog atsiuskite kelis draugus ir gausite ji nemokamai :flowers:

 

Jei kyla kokiu neaiskumu klauskite llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vietoj mach 3 turbo gavau mach3power. Jie dar geresni ir tinka ant mach3 paprastu kotu.

Kaina tokia pati kaip ir turbo:

 

Gillette Mach 3 Power 5vnt. - 35Lt (parduotuveje 4vnt. ~45Lt) Dar geresni uz mach3turbo, o kaina ta pati

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos,

 

Jau yra galimybe gauti ir moterisku skutimosi peiliuku bei paciu skustuvu pigiau. Ar butu norinciu pirkti tokias prekias:

 

Gillette VENUS Vibrance 8vnt. peiliuku pakuoteje - 60Lt (parduotuveje 90-100Lt)

Gillette VENUS Embrace komplektas: skustuvas + 4peiliukai - 75Lt ( Lietuvoje dar tokiu nera, pirmieji moteriski peiliukai, kurie turi 5 asmenis, kiek teko sakityti uzsienietiskuose forumuose, tai blogu atsiliepimu nemaciau)

 

Dabar dar aiskinuosi ar Embrace peiliukai tinka ant senesio tipo VENUS skustuvu.

 

Jei butu norinciu rasykite cia, ar skype paulenas87

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau ilga laika praktiskai nebenaudoju peiliuku :) i trasa eina vasko juosteles arba depiliatorius, arba putos Veet. Anot mano vyro, man negalima i rankas duot jokiu astriu daiktu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.