Pereiti prie turinio
paulenas

Skutimosi peiliukai

Rekomenduojami pranešimai

as jau ilga laika praktiskai nebenaudoju peiliuku :) i trasa eina vasko juosteles arba depiliatorius, arba putos Veet. Anot mano vyro, man negalima i rankas duot jokiu astriu daiktu :blink:

 

Na kitoms butent tik peiliukai tinka ir patinka :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na kitoms butent tik peiliukai tinka ir patinka :blink:

gali but, nesiginciju :geda: as prie tu, kurioms netinka ir nepatinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos,

jeigu kam aktualu, tai Gillette Venus Embrace peiliukai netinka ant senesnio tipo skustuvu. Bandziau ant Venus ir Venus Devine

 

Venus Embrace komplektai (skustuvas su 1 galvute + 4 peiliukai) bus kitos savaites gale jau! Kaina bus apie 70Lt !! Kaip zinote Lietuvoje tokiu dar nera ir tikrai pigiau nei tie, kurie dabar pas mus skaitosi sustriausi :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as jau ilga laika praktiskai nebenaudoju peiliuku :) i trasa eina vasko juosteles arba depiliatorius, arba putos Veet. Anot mano vyro, man negalima i rankas duot jokiu astriu daiktu :flowers:

O plaukai neisauga po depiliavimosi? Man tai ziauriai iaugo, teks vel skustuva i rankas imt :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atradau visai fainą peiliuką weenus breeze ar kaip jis ten, kur su juostele skutimosi gelio. Kaip faina žinokit :)

Bet su juo tik kojas ir pažastis nudrožiu, bikini einu depiliacija vašku, kojom ir pažastim dar nepasiryžau, nu kojas gal reiks nupešt sekantį kartą, bet va su pažastim nežinau :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kojas pest ner taip skaudziai.Bandziau depiliuodama rankas artet prie pazastu :) Ziauruuuuu....Bikini zona tiek neskauda kiek pazastys pesamos. Geriau jau su peiliukais :flowers: Ir rankas po depiliavimo spuogais ismete, tai kolkas apsistosim geriau ties peiliukais.

Beje gal zinot ar yra koks kremukas kad plaukai neiauginetu tiek?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atradau visai fainą peiliuką weenus breeze ar kaip jis ten, kur su juostele skutimosi gelio. Kaip faina žinokit :flowers:

Bet su juo tik kojas ir pažastis nudrožiu, bikini einu depiliacija vašku, kojom ir pažastim dar nepasiryžau, nu kojas gal reiks nupešt sekantį kartą, bet va su pažastim nežinau :geda:

 

Gal atsimeni kiek kainavo komplektas Breeze visas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Beje gal zinot ar yra koks kremukas kad plaukai neiauginetu tiek?

 

Man davė tokį kaip ir tepaliuką kaip ir kremuką nuo įaugimo, kaip pasidaro jau toks guziukas, kad plaukas įauga jau, juo reik patepliot, nu man tai fantastika :flowers: o mokėjau tai tik ar 12lt :hm:

 

Gal atsimeni kiek kainavo komplektas Breeze visas?

 

Aš komplekto nepirkau, pirkau tik 4 galvutes. Turiu toooookį sena weenusa kotas kad baisu, bet ant jo tinka visos absoliučiai naujos ar ne weenus galvutės :geda:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man davė tokį kaip ir tepaliuką kaip ir kremuką nuo įaugimo, kaip pasidaro jau toks guziukas, kad plaukas įauga jau, juo reik patepliot, nu man tai fantastika :geda: o mokėjau tai tik ar 12lt :hm:

O tai kur pirkai? :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tai kur pirkai? :geda:

 

Pas merginą, pas kurią darausi depiliacija, bet ji perka iš nagavitos :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas merginą, pas kurią darausi depiliacija, bet ji perka iš nagavitos :flowers:

:hm: Radau ta priemone. Reiks pasidomaut is kur ja gaut :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos,

 

Jau turiu moteriskus Venus Embrace komplektus (Skustuvas su 1 peiliuku + 4peiliukai) - 70Lt

 

P.S. kita savaite nebusiu online, bet galite rasyti, kai grysiu visiems atsakysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.