Pereiti prie turinio
Snapė

Darbo teisės klausimai

Rekomenduojami pranešimai

Darbo teisė reglamentuoja darbo santykius, susijusius su Darbo Kodekse ir kituose norminiuose teisės aktuose nustatytų darbo teisių ir pareigų įgyvendinimu ir gynyba.

 

Čia užduodami klausimai susija su darbo teise.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau pasiteirauti ,gal yra kas susidure su tokia problemyte .Esu vaiko auginimo atostogose iki dvieju metuku (už triju mėnesiuku jau sueis du metukai )tada noreciau prasitesti atostogas iki triju metuku .Domina tai ar galiu dabar vykti i Airija darbintis nes kaip ir skaityciausi cia dirbanti ?? g.gif ,Ar reiktu rasyti prasyma kad iseinu is darbo ir tik tada galiu kitur darbintis ??Ar reikia sulaukti kol sueis vaikuji du metukai ir tada nebemokes man mampinigiu ?Gal kas susidurė su tokia situacija ar bent zinote kaip tai pagal istatymus vyksta nes kadangi cia dar gaunu is sodros tuos mampinigius ir uz abu vaikus 52 lt ir 97 lt


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal žinot per kiek dienų nuo mano pareiškimo išeiti iš darbo darbdavys turi išmokėti pinigus?


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Disco jei klystu tai Indrute mane pataisys, bet anksciau bent per 10 d.d. sumokedavo


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš girdėjau kad turi atsiskaityti per 3 dienas. aš parašiau prašymą atleisti mane nuo gegužės 26 dienos, bet iki šiol pinigėlių negavau. ar įmanoma kur nors kreiptis? nes su direktore kuri pati veda pinigus susišnekėt neįmanoma, vis šiandien arba rytoj


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip yra istikruju tad nenoriu painioti, bet kiek teko keisti darbus, iseiti atostogu arba dekreta tai niekur per 3 d.d. nemokedavo o dveju savaiciu begyje


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aišku, tada belieka laukti ir vėl skambinti ryt.

ačiū Butaforija :sokiai:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Noreciau pasiteirauti ,gal yra kas susidure su tokia problemyte .Esu vaiko auginimo atostogose iki dvieju metuku (už triju mėnesiuku jau sueis du metukai )tada noreciau prasitesti atostogas iki triju metuku .Domina tai ar galiu dabar vykti i Airija darbintis nes kaip ir skaityciausi cia dirbanti ?? g.gif ,Ar reiktu rasyti prasyma kad iseinu is darbo ir tik tada galiu kitur darbintis ??Ar reikia sulaukti kol sueis vaikuji du metukai ir tada nebemokes man mampinigiu ?Gal kas susidurė su tokia situacija ar bent zinote kaip tai pagal istatymus vyksta nes kadangi cia dar gaunu is sodros tuos mampinigius ir uz abu vaikus 52 lt ir 97 lt

 

Niekada neteko susidurti su tokia situacija, ir nesidomėjau šios situacijos sprendimo būdu. Bet taip mastant logiškai, tu negali dirbti bet kur nei lietuvoje nei užsienyje kol esi vaiko auginimo atostogose. Nesvarbu ar tau moka pinigus ar ne. Smulkiau gal apie tai pasisakys zana gal ji daugiau nusimano.

 

Gal žinot per kiek dienų nuo mano pareiškimo išeiti iš darbo darbdavys turi išmokėti pinigus?

 

Jeigu darbo sutartis buvo sudaryta neterminuota, darbdavį prieš nutraukiant sutartį turėjai perspėti prieš 3 dienas, jeigu terminuota privalai perspėti prieš 14 dienų. O darbdavys turi visiškai atsiskaityti su tavimi atleidimo iš darbo dieną. Visiškas atsiskaitymas yra darbo užmokestis, išmoka už nepanaudotas atostogas ir jeigu priklauso išeitinė išmoka. Jeigu nenurodyta kitaip kolektyvinėje sutartyje ar bendru sutarimu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, o jei aš dirbu 3 mėn man turi skaičiuoti nepanaudotas atostogas ar man jos nepriklausė?


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, o jei aš dirbu 3 mėn man turi skaičiuoti nepanaudotas atostogas ar man jos nepriklausė?

 

Nepriklausė. O su kokia sutartimi dirbai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai nepriklause? Jei neklystu, tai kai dirbi pagal neterminuota darbo sutarti, kompensacija priklauso.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartą klausiu pagal kokią sutartį dirbai? Ir pagal kokį DK straipsnį tave atleido iš darbo?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.