Pereiti prie turinio
Snapė

Anyta velnio pramanyta?

Rekomenduojami pranešimai

Ar anyta tikrai velnio pramanyta? Nors sakoma uošvienė velnio nešta ir pamesta. Bet dabar ne apie ją.

Na kaip su taret su vyro mama? Ar glaudus jūsų santykiai? Sutaret kaip tikros draugės? O gal net pagalvot apie ją negalit? Aiškina visada kaip gyvent? O gal net nepasidomi?

Aš su savo anyta nei sutariu gerai, nei blogai. Matau ją į mėnesį kartą kitą. O kaip susitinkam pyktis tikrai nėra kuom. Žinoma jeigu reiktų gyvent kartu turbūt trintis atsirastų, bet dabar tikrai viskas . O ir į mūsų santykiu apsoliučiai nesikiša.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anytą matau maždaug kartą per tris metus,tai ta prame man pasisekė.Žmogus gal ji ir neblogas,bet visur kišasi,reguliuoja.Erzina,vnž.Tik niekas jos neklauso.Anksčiau buvo labai nepatenkinta,kad jos mylimas netinkamą žmoną išsirinko (t.y. mane).O paskutiniu metu visiems aiškina,kad mes esam tiesiog idealios šeimos pavyzdys,kas mus su vyru juoko priepuolius sukelia.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai sakot jūsų anytos geros :bigsmile: ?Net keista, kiek esu girdėjus visos jas keikia. Na bet duok Dieve visom tokių anytų kaip mūsų, ane?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anytos geros tik tada,kai labai toli yra... o aplamai, tekėjau aš už vyro,tai logiškai mąstant,kodėl turėčiau kęsti kažkokios bobos kišimąsi į mano gyvenimą.Užtenka būti su ja šaltai mandagiai...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai tu mastai, Reta.

O va mano mama tai anyta klaikia turėjo. Aš sakau mamai, kad jai reiktų paminklą pastatyt už pakentimą tokios anytos...O aš turbūt jau kaleimę sėdėčiau už žmogžudystę, jei tokia anyta pašonei būtu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O aš turbūt jau kaleimę sėdėčiau už žmogžudystę, jei tokia anyta pašonei būtu.

O aš kažkada mąsčiau,kad jei taip atsitikčiau,patekčiau į beprotnamį

Bet ji protinga moteris ta prasme,kad kai mes tik susitikinėjom suMB ir rimtų kalbų apie vedybas dar nebuvo,savo sūnui (t.y. mano vyrui) yra pasakius,kad jei jis sumąstys vesti,tai vienam bute kartu su mumis gyventi ji nenori.O šiaip mano mama irgi ne saldainis,bet MB kažkaip ją pakenčia,paskutiniu metu jų santykiai net šiltesni,nei tarp manęs ir mamos.Tiesiog su laiku išmoksta ką nereikia girdėti praleisti pro ausis.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai tikrai turiu anyta velnio pramanyta, taip ji ir pati sako. Nieko nepasakosiu, kiek konfliktu su ja turejau, bet mes su ja tiesiog skyriames viskuom ir aurom ir charakteriais ir poziuriu i gyvenima ir dar daug kitu dalyku. Ji labai man megsta aiskinti viska ir nurodineti kaip man gyventi. :piktas Kai su ja susitinkam tai buna vos ne dvikova :id=3[4]: :hm: Gerai, kad susitinkam karta i du menesius, bet paskui kai gristu namo nuo jos turiu ispudziu visai savaitei. :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na as tai tikrai turiu anyta velnio pramanyta, taip ji ir pati sako. Nieko nepasakosiu, kiek konfliktu su ja turejau, bet mes su ja tiesiog skyriames viskuom ir aurom ir charakteriais ir poziuriu i gyvenima ir dar daug kitu dalyku. Ji labai man megsta aiskinti viska ir nurodineti kaip man gyventi.  :piktas Kai su ja susitinkam tai buna vos ne dvikova :id=3[4]:  :) Gerai, kad susitinkam karta i du menesius, bet paskui kai gristu namo nuo jos turiu ispudziu visai savaitei.  :grin:

 

 

nepasiseke tau.mane taip pat nerwuoja jai kaskas bando irodyti sawo ir aiskina kaip ka turiu daryt....o ypac anyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasisseke tame tiktai, kad as taip pat ne angelas ir jai nenusileidziu :brunette:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as savo anyta ir uosviuka labai gerbiu ir galiu pasakyti apie juos tiktais gera. Labai silti ir taktiski zmones. :brunette: Matomes retokai, nes nera galimybiu.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat uosvei begalo geri ir nuosirdus zmones galiu pasakyti kad mes sutariam labai gerai tikrai niekada nesikiso i musu gyvenima ,uz ju palaikyma ir supratima begalo juos gerbiu.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tokia situacija, kad anyta turiu tikrai gera, bet uošvio iki šiol nemėgdtu, beje uošviaia išsiskyrę, tai ačiū dievui kai nuvarom pas anyta nėra jo


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.