Pereiti prie turinio
Snapė

Anyta velnio pramanyta?

Rekomenduojami pranešimai

Ar anyta tikrai velnio pramanyta? Nors sakoma uo?viene velnio ne?ta ir pamesta. Bet dabar ne apie ja.

Na kaip su taret su vyro mama? Ar glaudus juso santykiai? Sutaret kaip tikros drauges? O gal net pagalvot apie ja negalit? Ai?kina visada kaip gyvent? O gal net nepasidomi?

A? su savo anyta nei sutariu gerai, nei blogai. Matau ja a menesa karta kita. O kaip susitinkam pyktis tikrai nera kuom. ?inoma jeigu reikto gyvent kartu turbut trintis atsirasto, bet dabar tikrai viskas :pack2_thumbup[1]: . O ir a muso santykiu apsoliueiai nesiki?a.

 

Mūsų atveju labai nenuskilo:

Mano (t.y. vyro) mama - žemiau kritikos.

Manau turėtumėte įsivaizuoti, kaip jaučiasi mano žmona, jei aš pats savo motinos atžvilgiu dažniausiai jaučiu pyktį ir netgi neapykantą.

Žmonos mama visai nieko - sugebu bendrauti be didesnių problemų (jei bendravimas netrunka ilgiau paros).

Pyktis nesipykstam, bet besaikis jos vadovavimas mane smarkiai užknisa, tada stengiuosi "nusiplauti"


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ArasLT,tavo mama taip pat vadovauja? Kodel kalbi net gi apie neapykanta? :mirksiukas:

Cia gal kaip is tuos patarles "Marti, kaip degtine karti" ....?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ArasLT,tavo mama taip pat vadovauja? Kodel kalbi net gi apie neapykanta? :mirksiukas:

 

Ji yra "pridirbusi" tokių dalykų, kad svetimą žmogų senai būčiau prismaugęs (gal netgi ir tiesiogine prasme).

Gal smulkiau kol kas ir nedrįstu pasakoti - daug labai nemalonių istorijų


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, nepyk kad paklausiau. :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aisku, nepyk kad paklausiau. :mirksiukas:

 

O ko ant Tavęs pykti ?

Juk tenorėjai mane suprasti - už tai ir padėkoti galima.

 

Aš juk vyras ir man emocijos netrukdo logiškai galvoti...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano uosvei super. Galeciau net kartu gyvent man jie labai patinka. Na uz tevus gal net geresni.gal negeresni o supratingesni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano uosvei super. Galeciau net kartu gyvent man jie labai patinka. Na uz tevus gal net geresni.gal negeresni o supratingesni.

 

Leisk už Tave pasidžiaugti - pačiam to pajusti neteko...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as tai tikrai isitikinau, kad apie savo uosviene buvau teisingos nuomones :doh: Dabar kai isiskyriau su vyru mane pasmerke ir net smeizia ant visos gimines, tad su ta gimine neturiu jokio noro bendrauti. Likau jai baisiausia marti pasaulyje ;)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Haski, atsiprasau, cia truputi ne i tema, bet ar teisingai supratau, kad issiskyrei su dabartiniu vyru ;) O anytos visada ziures savo vaiku, geriau smeizti svetima, nei sava, nesvarbu kuris kaltas buvo :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jap issiskyriau :doh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kam ta uzuojata?Gal dabar zmogus lengviau atsikveps,kitaip i gyvenima prades ziuret :hm: .

Sveikinu ;)


ABAR7_E0.GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.