Pereiti prie turinio
Snapė

Anyta velnio pramanyta?

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras,

 

O mes sutariame puikiai ;)

 

Man taip smalsu paklausti: liniuoteje data santuokos teisingai supratau.... B) jei taip, tai labai malonu matyti tokius grazius skaicius.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man taip smalsu paklausti: liniuoteje data santuokos teisingai supratau.... :huh: jei taip, tai labai malonu matyti tokius grazius skaicius.

 

 

Labas vakaras,

 

 

Taip teisingai supratai :mda:


Aš nesu piktą menanti: atkeršysiu ir pamiršiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut man pasiseke, nes mano su anyta santykiai geri, nepasakyciau, kad mano geriausia drauge, bet pakalbeti su ja galima, tik kartais nervina jos perdidelis plepumas :brunette: gyventi su ja negaleciau, nes nuzudytu mane savo plepumu, o siaip faina moteriske :girl_devil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir manoji gera, visada pades, isklausys, bet buna dienu, kad jos tiesiog - NESUPRANTU :super::glare:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano anyta, tai tikrai velnio pramanyta. dar ne karto nesisveikinome nuo vestuviu. jau 6 metai. dabar kokie 2 metai kai ramu, ir nei ji is manes zodzio girdi, nei ji man ka sako . ji pas mus ligonis, ir nieko nepakeisi. man net savo vyro gaila, kai jai uzeina :glare: . o mano vyrui su uosviene tai pasiseke :super:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o mano vyrui su uosviene tai pasiseke :super:

 

Cha cha cha, kiekviena mes turūbt taip apie savo mamas manom, arba norėtume manyt, bet nebereikalo tiek anekdotų ir pasakojimų sukurta ir apie uošvienes.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano anyta visai neblogas zmogus. tik yra bet... :) nei man ji tinka ir patinka, nei as jai :D beamt del sventos ramybes nelendam viena kitai i akis, taigi sutariam visai neblogai :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mane tai net nupurte tokia tema pamacius :D nesutariu visai ir nezinau kada noresiu sutart :flowers: negaliu pamirst jos nesamoniu :super: :unsure:

...mano pirmoji anyta labai atitiko šį pasakymą....e32e9d162fd0d4003fcf8fd11eeb9370.gif

Dabartinė nėra blogietė, bet ligos išvarginta, nelabai suvokia šiuolaikinio gyvenimo tempo įpatumus, tad retsykiais sukandus dantis atlaikau kokį jos pamokslą.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu pasakyti kad jos nekenciu , gyvenom kartu tai teko verkti kiekviena diena , su savuoju nesusikalbu , nei zodzio negaliu paskayti , vsika daro palei jos dudele , su ja kalbasi as siuksles vietoje , na karoc jai visas demesys , o ji mnato kad man skaudu ir nieko tyli kaip pele ..mate kad pykstames , ne kad paprotintu sunu , ar mane uzjaustu , tai ne , lyg niekur nieko , o ir ozius rodydavo , jei su savuoju susipykstam , tai ta idijote su manim nesikalba , ai ... negaliu jos pakesti , niekada kaip raso zintes ar skambina , niekada gyvenime nepasiteirauja kaip as , tik kaip tu suneli ir kaip mano mergyte .....fuj brudas :pana3::super: :) :super::super::essen:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano anyta tikrai, kad velnio pramanyta :flower: Kaip daugelis apie ja sako " boba su kiausais".Beje, jau beveik 3 metai pas ja gyvenam.Pirmus du metus sutarem gerai, o siais metais vienu metu kazkuo nebeitikau, tai pradejo mus skirt,tiek pasake visko,kad gyvenime nepamirsiu ir uz tai jos nekesiu.Ir siaip be tu kalbu jos manieros ir poziuris tiesiog slykstus.


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
galiu pasakyti kad jos nekenciu , gyvenom kartu tai teko verkti kiekviena diena , su savuoju nesusikalbu , nei zodzio negaliu paskayti , vsika daro palei jos dudele , su ja kalbasi as siuksles vietoje , na karoc jai visas demesys , o ji mnato kad man skaudu ir nieko tyli kaip pele ..mate kad pykstames , ne kad paprotintu sunu , ar mane uzjaustu , tai ne , lyg niekur nieko , o ir ozius rodydavo , jei su savuoju susipykstam , tai ta idijote su manim nesikalba , ai ... negaliu jos pakesti , niekada kaip raso zintes ar skambina , niekada gyvenime nepasiteirauja kaip as , tik kaip tu suneli ir kaip mano mergyte .....fuj brudas ^_^ -_- :o :( :angry2: :this:

 

Oi kaip tave gerai suprantu... :) pas mane tas pats... beveik. Tik aš jau pobiskį perauklėju vyrą, kad šeima jam svarbiausia, o ne "mama" (kabutėse, nes neapsiverčiakitaip liežuvis - jai mama būtų tai palaikytų ir gerbtų marčią) :( labai daug priklauso nuo vyro, kaip jis pastato savo žmoną prieš mamą... Jai sūnus neparodys, kad ji gerbiama, tai ir niekas aplink negerbs :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.