Pereiti prie turinio
Gretutyte

Jūsų keisčiausias pasimatymas

Rekomenduojami pranešimai

Nežinau gal ir ne taip suformulavau temą, bet papasakokit koks jūsų keisčiausias ar įsimintiniausias pasimatymas. Prieš kelias savaites pati susitikau su vienu vaikinu. Man šitas pasimatymas buvo labai neįprastas, nes pirmą kartą gyvenime susitikau su nepažystamu vaikinu 22val vakaro :flowers: pati net nežinau iš kur turėjau tiek drąsos, nes šiaip vakarais nemėgstu vaikščiot į pasimatymus, bet tada nuėjau :flowers: kol kas nesigailiu :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keisčiausias ir kvailiausias mano pasimatymas buvo aklas pasimatymas :mirksiukas:

 

man jame nepatiko totaliai viskas :flowers: Vaikinas buvo dižiausia zanūda, kokią kada gyvenime matyti teko.

 

Nu žiauriai kalbu, bet taip ir buvo.

 

 

 

Ir dar vienas keistas buvo pasimatymas, kur mes atseit nuėjome pasėdėti ant suoliukų, ant barbakano :flowers: Jis nusipirko alaus, norėjo ir man nupirkti, bet aš nusipirkau sau ledų. Pradžioje išklausiau kokia aš faina, toliau pokalbis nesirišo. Jis buvo draugas vieno vaikino, kuris įsimylėjęs mane. Labai ilgai kvietė mane visur, kol pagaliau sutikau... Paskui išklausiau kokia aš nepasiekiama, kokia pasikėlusi, kokia tipo aristokratė, kad man viskas turbūt turi būti tik aukščiausios klasės, ir kad aš negersiu alaus, tik vyną, ir tai jei tik man galės pasiūlyti aukščiausios klasės taures, nes vienkartinės stiklinės - ne man. Paskui sužinojau, kad aš per tobula, kad atkreipčiau dėmesį į paprastą vaikiną. Tada jis pagėrė alaus ir pasakė, kad nori "myžti". Ir po visų paskaitų aš supratau, kad viskas čia man jau nusibodo...

 

Keista, aišku, jis man nepatiko, bet kaip žmogus iki tol atrodė normalus, o tada gal bandė vaidinti "krūtą" nežinau... Bet po to karto net jo matyti negalėjau :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keiščiausias.....kai ėjau į pasimatymą su savo vyru su kuriuo buvau jau susituokusi virš 3metų, bet jis buvo nuostabiausias ir įsimintiniausias :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu internetu susipazinau su 1 mergina,foto jos grazios ir is bendravimo visai faina pasirode ,tad nutarem susitikt ,atvaziavau su daugu ,ji su drauge atejo,kai pamaciau ja issiandau,o draugas zvengt pradejo :flowers: ...Praejes su ja gal 20 metru pratariau kelis zodzius,tada pasakaiu ,kad man reik isvaziuot...Tuo viskas ir baigesi,neskaitant daugybes sms su (kas buvo blogai?kodel isvarei? bla bla bla...) po to karto...


Kai matai, kiek tave yra aplenkusių, pagalvok, kiek nuo tavęs atsilikusių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kuo ji jau tokia juokinga pasirode? :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pamenu internetu susipazinau su 1 mergina,foto jos grazios ir is bendravimo visai faina pasirode ,tad nutarem susitikt ,atvaziavau su daugu ,ji su drauge atejo,kai pamaciau ja issiandau,o draugas zvengt pradejo :) ...Praejes su ja gal 20 metru pratariau kelis zodzius,tada pasakaiu ,kad man reik isvaziuot...Tuo viskas ir baigesi,neskaitant daugybes sms su (kas buvo blogai?kodel isvarei? bla bla bla...) po to karto...

o kas su ja negerai buvo? :lol:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne man juokinga buvo.

As tikejausi sutikti panele ,daugmaz panase y tas foto,bet ji buvo nelabai panasi y tas foto :lol: (foto shop ir t.t)

Supratu nereik susidaryt nuomones is ft,bet.. taip jau gavos..


Kai matai, kiek tave yra aplenkusių, pagalvok, kiek nuo tavęs atsilikusių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A...Tada itariu biski soko ir adrenalino gavai...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau tikrai :flowers:

Dar gan nesmagiai pasijauciau..


Kai matai, kiek tave yra aplenkusių, pagalvok, kiek nuo tavęs atsilikusių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai jau tikrai :)

Dar gan nesmagiai pasijauciau..

pries drauga nesmagiai pasijautei?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai retai vaiksciojau i pasimatymus...kazkaip nezinau net priezasties..... keistu pasimatymu nelabai atsimenu. bet prisimenu malonias akimirkas- kaip kad pasivaiksciojima prie upes..... :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pries drauga nesmagiai pasijautei?

Na per ta pasimatima gan nesmagiai tiek pries mergina ,tiek pries drauga jauciausi ,bet po to tj smagiai pasijuokem. ;D


Kai matai, kiek tave yra aplenkusių, pagalvok, kiek nuo tavęs atsilikusių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.