Pereiti prie turinio
useris

Įtakingi draugai, pažystami

Rekomenduojami pranešimai

ar turite tokio draugo, ar pats gal tox esate? padiskutuokime šia tema...ar yra galimybe turint tokius draugus ar pažystamus ko nors pasiekti...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Geras, net niekada apie tai nepagalvojau :)

Tikrai geras ir idomus klausimas, as i savo draugus ziuriu kaip i draugus, niekada neturejau minciu ir nebendravau tik del naudos :grin::mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nesakau kad tik dėl naudos, bet šiaip iš esmes, jei draugas turi gera padėtį visuomenėj, kodėl nesikreipus? gal padėtų prasimušti...ar ne taip? man atrodo Lietuvoj tai ypač aktualų...kai tėvelis turi gera padėtį...arba draugas...

 

 

nu vat tarkim ar kas nors jums nepadėjo gauti darbą?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl darbo tokie dalykai nesuveikia.Dabar aš dirbu laimėjus konkursą.O anksčiau labai norėjau vienoj firmoj įsidarbinti,turėjau pažįstama,kuris pažinojo tos firmos savininką,prašiau pagalbos,kad pakalbėtu dėl manęs.Rezultate-mano CV buvo išmestas į šiukšlių dėžę ir manęs net nepakvietė į pokalbį.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
a? nesakau kad tik del naudos, bet ?iaip i? esmes, jei draugas turi gera padeta visuomenej, kodel nesikreipus? gal padeto prasimu?ti...ar ne taip? man atrodo lietuvoj tai ypae aktualu...kai tevelis turi gera padeta...arba draugas...

Gal but... kodel gi ne :rolleyes:

As pati jei galeciau ir tureciau galimybe, daug kam padeciau is savo draugu, ia as ne apie darba kalbu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kicule, tai kokia tavo padetis visuomenej, tu labai atakinga moteris, turi ry?io?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
kicule, tai kokia tavo padetis visuomenej, tu labai atakinga moteris, turi ry?io?

Useri cituoju savo zinute :rolleyes:

As pati jei galeciau ir tureciau galimybe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar turi tokio draugo, kurie padeto tau...

 

 

altruizmas geras dalykas, bet užknisa but geriečiu...o kur egoistiški protrukiai alia "o kas man pades"


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokia giminait? Edita Milda?yt?, bet kadangi man materialines pagalbos nereikia, a BEDO TURGO kreiptis nesiruo?iu...(Paskutineje laidoje rode mano mokina. )

O avairiomis pa?intimis naudotis kartais tenka...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oho kokias vietines reik?mes ?vaig?des turime jau sara?e...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu Useri, ar turi tokio draugo ar pa?ystamo?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a? gal pats labai atakingas...todel mane supantys ?mones automati?kai atakingi...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.