Pereiti prie turinio
useris

Įtakingi draugai, pažystami

Rekomenduojami pranešimai

juk gyvenam Lietuvoje - giminiu kraste, tai naudojasi visi vieni ktais(pazintim)

O itakingi draugai daznai mojuoja tuo pries nosi, ziurekit ir pavydekit visi :super:, juk mano itaka yra tokia ir tokia :wub1:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Giminiu kraste :super: , na turiu giminaiti tikra ex vicemera , bet jo uzimamom pareigom ir vardu, niekada ir niekur nesinaudojau ir nezadu naudotis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Giminiu kraste :D , na turiu giminaiti tikra ex vicemera , bet jo uzimamom pareigom ir vardu, niekada ir niekur nesinaudojau ir nezadu naudotis

 

:kadaryt: :D :D prajuokinai, jai tau tai nerupetum tai net neuzsimintum apie tai, zodziu nepersokes nesakyk op :D :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na , rupejo rupejo , kad jo ilgai nelaikytu izoliatoriuje paleistu i laisve . Tikrai rupejo , bet niekada nepasinaudojau juom , nes nematau tikslo ir nebuvo reikalo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš tokių neturiu, bet jei turėčiau tai tikrai be skrupulų imčiau ir pasinaudočiau

ir nieko blogo čia nematau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš matau bloga tame, kad mes giminių kraštas ir be skupulų naudojamės arba naudotumėmes, jei tik galėtume. O kas tame blogo? oj daug.. nemanau, kad neprimąstysit kiek daug :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kas tame blogo? oj daug.. nemanau, kad neprimąstysit kiek daug :haha:

 

tai gal gali padėti suprasti, kur tiek daug čia to blogio :D


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tarki,m pirma talentingas žmogus ir pažįstamas žmogus. Imam pažįstamą. Kas kenčia? - žmonės , darbo kokybė... nesudaroma sąlygų visiems būti lygiateisiais pretendentais. Kodėl čia turi dirbti kažkieno pažįstamas, kažkieno vaikas, kažkieno meilužis.. Man tokie žmonės tai tik vietas užima. O jei esi gabi ar gabus kažkam, tai būk mielas įsidarbink savo jėgom..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tarki,m pirma talentingas žmogus ir pažįstamas žmogus. Imam pažįstamą. Kas kenčia? - žmonės , darbo kokybė... nesudaroma sąlygų visiems būti lygiateisiais pretendentais.

 

nesutinku kad kenčia darbo kokybė, juk ir pažįstamas žmogus nemanau kad ims į darbą tokį pažįstamą kuris apie tą darbą visiškai nenusimano, o jei ir nenusimano tai darbo patirtis ateis su laiku, juk nei vienas neišmokom dirbti ką tik gimę, tai ateina su laiku, ir nieko blogo čia nematau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbas darbui nelygu...Jei ieškočiau sau bendradarbio dabar, netiktų nė vienas iš giminaičių ar pažįstamų :flowers:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geiste, bet jei matytum kad žmogus puikiai tinka tam darbui, tai nemanau kad nuo jo nukentėtų darbo kokybė


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geiste, bet jei matytum kad žmogus puikiai tinka tam darbui, tai nemanau kad nuo jo nukentėtų darbo kokybė

 

Matai, tu nežinai, kokį bendradarbį ir kokiam darbui aš priimčiau :flowers:

Mielai padirbėčiau kartu su kokiu nors patirtį turinčiu ekstrasensu. Jokioje darbo biržoje tokios specialybės darbuotojų nerasi :flowers: Todėl netinka jokie giminės ir pažįstami :flowers:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.