Pereiti prie turinio
useris

Įtakingi draugai, pažystami

Rekomenduojami pranešimai

na taip pas tave specifinis darbas, giminės ir artimieji netinka, bet yra labai daug kitų sričių kur jie tinka ir kuo puikiausiai dirba


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na taip pas tave specifinis darbas, giminės ir artimieji netinka, bet yra labai daug kitų sričių kur jie tinka ir kuo puikiausiai dirba

 

Tiesa, brolis tiktų, bet jis tuo užsiima tik laisvalaikiu ir gyvena kitame mieste :flowers:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matai aš esu didelė šlykštynė ir jei būčiau įtakinga ir galėčiau kažką lemti, tai nei vienas pažįstamas ar giminė pas mane nedirbtų be vienodo su kitais konkuro į tą darbo vietą.

 

p.s. kitas klausimas- šiaip padėti gyvenime.. mielai padėčiau kuo galėčiau.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir as nenoreciau i darba pazystamu priimt ar giminiu

 

isivaizdukit pas mus dirba viena pora: vyras ir zmona, sedi tame paciame kabineta abu, isproteciau gal :rolleyes:, nesamone didziausia


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juk nebūtinai su draugu ar pažįstamu sėdėti viename kabinete, galima jį pasodinti ir kitame aukšte, ir jis gali būti pavaldus visai ne jums o kitam žmogui, aš taip pat nenorėčiau dirbti su draugais

bet galų gale įtakingas žmogus turi pažinčių ir jis gali padėti susirasti darbą ar jį pakeisti, ir nebūtinai priimti dirbti pas save ar pas savo draugą, gali ir pas pažįstamą paprašyti kad priimtų, ir nebūtinai dėl darbo


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jis gali padėti susirasti darbą ar jį pakeisti, ir nebūtinai priimti dirbti pas save ar pas savo draugą, gali ir pas pažįstamą paprašyti kad priimtų, ir nebūtinai dėl darbo

 

pabandziau kazkada, ka tik baigusi mokslus, itakinga tuomet giminaiti padeti darba susirasti, tai gavau atsakyma, kad laikrasciai pilni skelbimu, kad reikalingi darbuotojai :whistling:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visokių žmonių yra, nieko nepadarysi


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau ir aš...Kai baigiau VPU, žinojau, kad mano dėdės mokykloje reikia lituanisto (jis tuo metu buvo prestižinės Vilniaus mokyklos direktorius). Jis taip pat žinojo, kad aš baigiau (jo žmona, mano tėvo sesuo, man dėstė). Bet priėmė kitą žmogų... Man darbo teko pačiai pasiieškoti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ir as nenoreciau i darba pazystamu priimt ar giminiu

 

isivaizdukit pas mus dirba viena pora: vyras ir zmona, sedi tame paciame kabineta abu, isproteciau gal :), nesamone didziausia

 

as idarbinau pas save i darba viena pazistama- tai ji tiek prisyko man, kad patylesiu..... gailiuosi nerealiai...

bet galų gale įtakingas žmogus turi pažinčių ir jis gali padėti susirasti darbą ar jį pakeisti, ir nebūtinai priimti dirbti pas save ar pas savo draugą, gali ir pas pažįstamą paprašyti kad priimtų, ir nebūtinai dėl darbo

o vat cia tai gryna tiesa..... kartais verta tureti kazkokiu itakingu draugu :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prisiminiau ir aš...Kai baigiau VPU, žinojau, kad mano dėdės mokykloje reikia lituanisto (jis tuo metu buvo prestižinės Vilniaus mokyklos direktorius). Jis taip pat žinojo, kad aš baigiau (jo žmona, mano tėvo sesuo, man dėstė). Bet priėmė kitą žmogų... Man darbo teko pačiai pasiieškoti...

 

 

iš tiesų tai gerai padarė, aš pasielgčiau lygiai taip pat (nu šlykšti aš)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš pagalvočiau, jei žmogis tiktų į tą vietą aš jį ir priimčiau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na esant tokiai situacijai lt, tai isdarbinti galima tik pazistamu deka, pats sunkiai rasi,o ir pasiulymu nera :victory:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.