Pereiti prie turinio
kicule

Fainuoliu susibūrimo vieta

Rekomenduojami pranešimai

Labas Fainulkos :flowers:

Atnešu jums dainele...toks klipukas...atostogu norisi :D

http://www.youtube.com/watch?v=Kh2FRFhS7QY&feature=player_embedded


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas,

kas pas jus geresnio? Na ir orai kokie karsti prasidejo. :blink:

Mes su mazuoju buvom 4d. ekskursijoje Stokholme,faina,labai patiko. Tik laivu kai plaukem,tai man nelabai buvo,o atgal tai siubavo kaip reikiant,negalima buvo normaliai vaikscioti. :zv:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas,

 

10_budu_8_valgykim_vaisius_.jpg

 

Aš jau vakar susiplanavau griežtai, kad ryte 6 val.eisiu išravėti vieną savo daržo kampelį, kuriame dieną būna labai karšta. Taip ir padariau. Todėl dabar kviečiu prisėsti ant suoliuko su apelsinų sulčių stiklinaite.

 

Geros, turiningos jums savaitėlės. Nepamirškit, pasidžiaukit nors ir trumpomis poilsio valandžiukėmis.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas,

kas pas jus geresnio? Na ir orai kokie karsti prasidejo. :blink:

Mes su mazuoju buvom 4d. ekskursijoje Stokholme,faina,labai patiko. Tik laivu kai plaukem,tai man nelabai buvo,o atgal tai siubavo kaip reikiant,negalima buvo normaliai vaikscioti. :zv:

 

kaip fainai, įsivaizduoju vaikui kiek emocijų :super::super:

 

 

Labas rytas,

 

 

Aš jau vakar susiplanavau griežtai, kad ryte 6 val.eisiu išravėti vieną savo daržo kampelį, kuriame dieną būna labai karšta. Taip ir padariau. Todėl dabar kviečiu prisėsti ant suoliuko su apelsinų sulčių stiklinaite.

 

Geros, turiningos jums savaitėlės. Nepamirškit, pasidžiaukit nors ir trumpomis poilsio valandžiukėmis.

 

oho kokia tu ankstyva, netingėjai taip anksti keltis?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip fainai, įsivaizduoju vaikui kiek emocijų :super::super:

 

 

 

 

oho kokia tu ankstyva, netingėjai taip anksti keltis?

 

Ryte anksti keltis , ypač vasarą, man tikrai patinka. Tada tokia gaiva, rytinis miesto triukšmas ir savotiška rytinė ramybė labai gerai nuteikia. Bet aišku reikia motyvo, nes jei jo nėra - atsikelti jau sunku. Tada vis norisi miegoti ir miegoti...


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jums gerai, šilta, saulė, o pas mus, tai lyja. Visą savaitė kaip ir nieko oras buvo, o dabar, kai dukrai baigėsi atostogos, prasidėjo lietus. Mes jau gyvenam laukimu atostogų, nes norim greičiau į Lietuvą grįšt pasisvečiuot.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKUTĖS,

 

Tikiuosi, kad karščiai dar bus ilgai :) Čia todėl, kad JuuRaa galėtų nosytę pakepinti grįžus tėviškės aplankyti.

 

O aš va įlindau trumpam į kambarį, kažkaip per šilta šiandien man lauke. Gerai, kad vėjelis pučia.Bet užtat kokia gaiva naktį, ryte. O naktys dabar šviesios, jau ir Joninės nebe už kalnų. Man patinka vasaros vėlyvi vakarai ir ankstyvi rytai.

 

demotyvacija.lt_Vasara-tai-ilgos-bemieges-naktys-ir-sunkus-velyvi-rytai.-Non-Stop-.jpg


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :mirksiukas: o aš tai jau baigiu iškepti nuo tokio oro, dar ir peršalt kažkur sugebėjau :doh: tai šlykščiausia kad ant ausų biški krito, tai kaip bobutė jaučiuosi, prastai girdisi :grin:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas rytas merginos llaime:

 

kicule klipukas nuostabus :victory:

 

aš užvakar pasijėmiau kompą sutvarkytą tai kol viską susirašiau,db jau tvarkoje tai užsukau pas jus pasilabinti :sird:^_^


1.gif

94d2ba8b8caf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergikes dar norėjau paklausti kas čia padaro vardus parašuose kaip jūs turite tokius gražius,noriu ir aš :D


1.gif

94d2ba8b8caf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas,

 

Gretutyte,sveikatytes tau. :flowers:

Karsta labai,fui. Kodel negali buti normalus oras,laukiau laukiau vasaros,bet tokiu karsciu tai tikrai nenoriu. Kazkaip anksciau taip nebuvo karsta.

 

Atnesiau jums pre arbatytes. :rolleyes:

58b42c7208d3.jpg


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laura,paprasyk kicules,ji tau padarys.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.