Pereiti prie turinio
kicule

Fainuoliu susibūrimo vieta

Rekomenduojami pranešimai

Sveikutes fainuoliukes :)

 

Senai buvau uzsukusi, bet kazkaip vis pralekiu paskaitau ka nors o parasyti nebelieka kada :)

Buvau vos ne menesiui isvykus pas sese ir mama. Padariau siurpriza :)

Zinojo kad atvykstu tik dukterecia. Nuskridau per sese gimtadieni. Iejau i namus su roziu puokste ir dainuodama "su gimimo diena" tai isivaizduokit sese reakcija :lol:

Paskui lygiai taip pat is sese nuskridau pas mama, ant mamos jubiliejaus. Su mama susitikom kieme, ji gryzo is koledzo, o as islipau is taxi tuo metu.

zodziu apturejau superines atostogas, kurios kaip ir visi geri dalykai per greitai baigesi. O dabar vel sesija. Gyvenu beveik visa laika vilniuje. Ir gyvensiu dar iki birzelio galo. Va tik sia savaite ilgeliau namuose pasibusiu :)

 

Na tiek trumpai apie mane jeigu dar tokia prisimenat :geda:

 

 

Kaip fainai čia Snapė pasirodė. Kiek visiems artimiesiems džiaugsmo pridalino. Džiaugiamės ir mes llaime:

 

Iš karto gaivaus oro pliūpsnis įsiveržė pro kompjuterį :)


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš karto gaivaus oro pliūpsnis įsiveržė pro kompjuterį llaime:

:) :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiką vakarą :) Kaip jums vasaros malonumai??? Šiltoka, kažkaip keistai. Tik šalta buvo, dabar iškart karšta. Man nesusiorientuoja makaulė, nespėju drabužių kaitalioti.

 

Kaip jūsų reikalai ir nuotaikos? Kaip vseikatos ir būsenos?

 

Tikiuosi viskas į gerąją pusę. Kas mokinasi, kas darbuojasi, o kas viską iš karto.

Sekmės visoms, laikykitės. :)

 

105.jpg


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos gyvos llaime:

 

As tai kaifuoju nuo tooookio gero oro, tikiuosi visa vasara bus tookia :rolleyes:

Su pirmaja vasaros dienele visas :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ner vakarojanciu? :rolleyes:

 

As tai kepu tortui paplocius.

Sestadieni savo tevuka vezuosi pietauti i kinieciu rstorana,o sekmadieni vaziuosim uosvio su tevo diena sveikinti, ten tai visai dienai su saslykai ir t.t. todel ir tortukas bus dovana :rolleyes:

Kaip jus numate tevo diena svesti?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos :mirksiukas: Aš tai tik pasveikinsiu tėtį ir viskas, nebent sesė sugalvos ką nors, man dabar tik knygos galvoj :coffee:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas :flowers:

 

7.png

 

Orelis ištiesu :super:

 

Buvau peršalus petį, oj,oj kaip dirbti buvo sunku.

 

Mano tėtis toli, sveikinsiu paskambinus :rolleyes:

 

 

Geros dienos Fainulkos :girl_dance:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėdžiu darbe,bet taip gera...tylu...niekas nespaudžia...galėsiu eiti namo tuoj...ir nebūtina atsėdėti valandų...svarbu darbą pasidaryti...šiandien likusi dienelė sode...ar ne puiku?...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas :flowers:

 

Kaip-paruosti-skania-kava_img_newsarticle280.jpg

 

Pink-Splendor-Bouquet.jpg

 

Geros dienos fainulkos :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :lupos:

 

Valioooooooooooooooo atostogooooooos!!! llaime: llaime: llaime::dance2: Ech kaip gera B)

 

Ką veikiat? Oras fainas :xsaule: Geros jums dienelės :drug: :drug: :drug:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip taip taip. Jau tikra vasara prasidėjo. kaip gera, kai nereikia jokių švarkelių, šiltų batų ir panašiai. Visų kūnai įgauna įrudį, šypsenų daugėja ir visi vandens telkinukai apgultyje.

Naudokitės visom progom, kad pasimėgautumėt tais visais vasariškais malonumais. Gero poilsio arba gerų, smagių poilsio minutėlių tarp darbų.

 

 

MG_1307_seimosfotografas.lt_.jpg


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip smagu kas gali jau džiaugtis atostogomis :victory: Man dar liko dvi kosminės savaitės, o tada jau ir aš galėsiu atostogauti. Net svajoju kaip galėsiu išsimiegoti :lol:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.