Pereiti prie turinio
Snapė

Sriubos

Rekomenduojami pranešimai

Na pasidalinkit patirtim kokias sriubas verdate? Kokias dažniausiai? Kurios skaniausios? Ir aplamai ar verdate?

O gal tik užplikot makaronų iš pokelio ir visa sriuba :grin: ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

agurkiene lb skanute, dar grybu sriuba, zinoma pasigamint paprasta ir tas is pakelio, bet paivairinimui ir kitos yra niam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai skani yra estų gamybos šiupininė stiklainyje.

O aš kartais verdu agurkinę,kartais uktainietiškus barščius,tik tokie dalykai užima daug laiko,tai verdu nedažnai.

O vaikai labai mėgsta makaronų sriubas iš pakelio.Arba vietoj sriubos pas mus vaikams labai patinka čenakai-turi būti daug sultinio ir bulvių ir labai mažai mėsos.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va barščiai tai mano super super patinka. Bet tikrai dėl laiko juos verdu retai, o gaila.

O šiaip kaip ir be sriubų gyvenam :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butina sriubas valgyti, siaip as ju nelabai megstu, bet netgi girdejus, kad norint suliekneti, reikia sriubytes virti.

As kadangi prie tinginiuku, tai labai greita sriuba yra rugstyniu ir labai skanu. Pasiimi stiklaini jau paruostu rugsyniu, bulvyte supjaustai ir viskas. nam niam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labiausiai patinka zirniu sriuba,bet ne is pakelio...vat.todel dazniausiai ja ir gaminu :mamba:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man labiausiai patinka zirniu sriuba,bet ne is pakelio...vat.todel dazniausiai ja ir gaminu :mirksiukas:

 

 

Labai mažai žmonių pažystų kad patiktų žirnių sriuba.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal ir gerai ,kad mazai zmoniu megsta....esu prie tu keliu ar keliolikos ,kurie megsta sia sriuba:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labiausiai patinka burokeliu arba rugstelyniu as jas galeciau valgyti kas dien virtis ir virtis jau labai patinka :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaniausia raugintų kopūstų su šmotu mėsos ir bulvės verdamos su lupenom (atskirai) - kaip tik dabar verdu , ir kita burokėliai su šilbaravykiais .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal tik u?plikot makarono i? pokelio ir visa sriuba :) ?

Negaliu tokios sintetikos pakęst ir aplamai kruopinių sriubų nevalgau . :bigsmile:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Skaniausia raugintų kopūstų su šmotu mėsos

:bigsmile: turbut tik dzukai taip 'sveikai' maitinasi. mano mama beveik kas sekmadiena tokia verda


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.