Pereiti prie turinio
Snapė

Sriubos

Rekomenduojami pranešimai

O mes taip mėgstam tokią kaimišką perlinių kruopų sriubą :hm: dar dedu šiek tiek žirnių į ją ir būtinai verdu tikrame sultinyje - pvz kiaulienos ar veršienos kauliukų, mėsytės (ragu).

 

Dar mano firminė sriubytė - vištienos, su grikių kruopom ir makaronais vermišeliais arba žvaigždutėmis bei daugybe visokių tuo metu turimų daržovių...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi,as tai isviso megstu sriubytes......niam...niam....beveik visas verdu,bet dazniausiai tai zirniu,pupu(ypac vyras megsta sitas),agurkine super,ir dar dievinu saltibarscius.... :ragana:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as verdu-burokeliu, kopustu, agurkine, vistienos, saltibarscius, zirniu, pupu ir daug daug ivairiausiu kitu sriubytu. butinai visados verdu su kiaulienos kaulais...skanu ir poto kaulus faina pakrapstyti :ragana:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus geriausiia sueina barciai su rukytais kauliukais :flowers: ir charcio (na zinoma ji man ir vyrui vaikui neduodam :D ) o kitokias sriubas ir isverdu bet po maza puodeli nes kitaip viska ispilciau :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano firmine tai burokeliu sriuba su pomidoru sultimis :victory: Viska verdam kaip ir burokeliu sriubyte bet vandenukas tik apsemia visa turini ,verdam kol viskas isvirs ir ant pabaigos pilam pomidoru sultis 100 procentu ,beveik antra tiek kiek visko turim katiliuke uzverdam ,isimam svoguno galvyte ir viskas -skanaus (svoguno ciela galvyte idedu verdant kad pagerina sriubytes spalvyte )


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir mano šeimyna labiausiai mėgstam mėsiškas sriubytes, iš pieniškų verdu tik vermišelių ir miežinių kruopų. Iš mėsiškų mano mėgiamiausios burokėlių su džiovintais grybais, perlinių ar miežinių kruopų, pupelių, agurkinė, šviežių daržovių, rūgštynių. Visas mėsisškas sriubytes verdu arba su kiaulienos kauliukais, arba su maltos mėsos frikadelėmis. Sriubytes verdu gana dažnai, nes antram rimtam patiekalui ne visad užtenka laiko, o sumuštiniais misti nesinori :rolleyes:

Aš dar labai mėgstu trintas sriubas - grybų, brokolių su sūriu, bet pati dar neišmokau skaniai pagaminti, vis ieškau užsienio puslapiuose naujų receptų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai mano šeimyna mėgsta sriubytes,bet kartais išverdu burokėlių,žirnių sriubą su rūkytais šonkauliukais,vištienos sultinuką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar viriau pupeliu sriubyte ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man skaniausia tai Burokeliu sriuba, antroje vietoje Agurkine, o paskui visos kitos vistienos gabaliukai su darzovemis, pieniska su makaronais, svieziu kopustu, trinta bulviu-pievagrybiu


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar viriau zirniu sriubyte pagal drauges receptuka ui koks skanumelis gavosi ,visa seimynele apsivalge


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakar viriau zirniu sriubyte pagal drauges receptuka ui koks skanumelis gavosi ,visa seimynele apsivalge

Gal galima placiau :super:

 

Man tai pati skaniausia yra agurkine :super:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pati skaniausia Gan Bei City pomidorinė sriubytė :super:

Namuose verdamos tai burokėlių, raugintų kopūstų :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.