Pereiti prie turinio
Pajure

Didelis amžiaus skirtumas tarp sutuoktinių

Rekomenduojami pranešimai

Oho, 15 tikrai daug :blink: Saunu, kad nesijaucia jokio skirtumo :victory:

kol kas tikrai nesijaucia,nemanau,kad veliau kas nors keisis.Juk moterys ir sensta greiciau nei vyrai :hm: MB- prikolnas toks,prie bajerio,jis visur,kur jaunimelis.Tik vienas negerumas is to,kad 15 metu vyresnis,kad jis jau buvo vedes ir turi 2 vaikus is pirmos santuokos :( :ragana:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka padarysi tokiu atveju, svarbu, kad visi gerai sutartumete..tarp mano tevu 12 metu skirtumas ir tevas taip pat buvo vedes bei turi dukra su kuria as praktiskai nebendrauju, o ir jis pats labai retai savo anuka (jos sunu) aplanko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbu jum gerai kartu yra :hm:

kaip sakoma moterims patinka patyre vyrai, o vyrams jaunesnes moterys :victory:

Aš pati aišku nelabai isivaizduoju savo vyro (tiek vyresnio).

Vienos pažystamos vyras vyresnis gal virš 20 metu, tai ankščiau maniau kad ji vis su savo teveliu vaikšto :ragana:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ka padarysi tokiu atveju, svarbu, kad visi gerai sutartumete..tarp mano tevu 12 metu skirtumas ir tevas taip pat buvo vedes bei turi dukra su kuria as praktiskai nebendrauju, o ir jis pats labai retai savo anuka (jos sunu) aplanko..

 

su vyro vyresneliu-puikiai sutariam,o jaunesnis jau 3 metai nesirodo,kai tik suzinojo,kad mes susituokem :( Maniskio vaikai is pirmos santuokos gyvena toli nuo musu,tai nors tokia paguoda,kad to jaunesnio nereikia matyt :geda:

Svarbu jum gerai kartu yra :hm:

kaip sakoma moterims patinka patyre vyrai, o vyrams jaunesnes moterys :blink:

Aš pati aišku nelabai isivaizduoju savo vyro (tiek vyresnio).

Vienos pažystamos vyras vyresnis gal virš 20 metu, tai ankščiau maniau kad ji vis su savo teveliu vaikšto :geda:

Kadangi as atrodau ne pagal metus jaunai,tai mums kartais pasitaikydavo tokiu kuriozu,kai nepazistami pavadindavo mano vyra-mano teciu.Bet dabar,kai mes turim vaikiuka,plius as dar laukiuos,tai niekas nepasake,kad jis mano tetis :victory::ragana:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tarp mūsų skirtumas: 9metai 3mėnesiai ir 18 dienų, vyrui antra santuoka, o aš vargšelė būsiu ta nuskriaustoji-antra llaime::rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mane draugai yra tarp kuriu yra 10 metu skirtumas, ir jie puikiai sutaria :wub1:

cia Regina tikriausiai mes su mantu? :victory: na taip tarp musu 10 metu skirtumas, o problemu nekyla, be to nera namu be dumu :victory: o amziui budingu problemu nera;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko blogo nematau . tarp manes ir vyro 5 metu skirtumas.... visko buna,bet buna gal del to kad as dar jauna esu llaime::flowers: juokauju :geda: kaip snieguole pasake: nera namu be dumu. :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia 5 ar 10 metų skirtumas nemanau kad didelis. Va 15-20 tai jau didelis, o ir tie žmonės jaučiasi kuo puikiausiai, juk pasirenkam kiekvienas sau lygeverti žmogų, bet ne metais matuojam.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juk meilei metai nera svarbūs........ bet galiu prisipazint, kad kai pamilau ji, issigandau to jausmo..... bet po to pamaciau, kad meilės negalima paleist, net neisejo.... ir stai mes vis dar kartu ir mums gera kartu :D :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp musu tik 3 metu skirtumas. :lol:


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
juk meilei metai nera svarbūs........ bet galiu prisipazint, kad kai pamilau ji, issigandau to jausmo..... bet po to pamaciau, kad meilės negalima paleist, net neisejo.... ir stai mes vis dar kartu ir mums gera kartu ;) ;)

labai dziaugiuosi del jusu :D :super: :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...kartais prajuokina frazės, apie amžiaus skirtumus. Jei žmonės sugeba mylėti ir būti šalia viensa kito...koks skirtumas kiek metų jus skiria. Jei pora išgybena N metų kartu, linkiu , kad tiek pat išgyventų " standartinės poros" :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.