Pereiti prie turinio
Pajure

Didelis amžiaus skirtumas tarp sutuoktinių

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi teko matyt ir tave ir vyra (nors ir trumpai) , tai galiu pasakyt kad :cray: gerai atrodote kartu :( :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai manau nesimato jokio skirtumo tarp jūsų, nes ir pati etaruj atrodai kaip dvidešimtmetė maksimum :( :flower::cray:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va, aš ir laukiu 30mečio, imsiu 20 -metį sakiau :lol: (čia draugui atsakinėjau į klausimą, kodėl neturiu vaikino :D )


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad svarbiausia zmoniu santikiai o ne metu skirtumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai čia savaime aišku :lol:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visiškai manau nesimato jokio skirtumo tarp jūsų, nes ir pati etaruj atrodai kaip dvidešimtmetė maksimum :super: :super: :super:

..teko bendrauti su kolega iš kito kolektyvo...vyriokas pritūpė kai sužinojo kad aš už jį vyresnė 12 metų....žinoma nesu tokios geros nuomuonės apie save, nes optiškai apgauna, energija, maži vaikai, makiažas, ...ir žinoma jaunas vyras..... :) e8e6ae0e8de6e4e51b043aa90992a64b.gif....

.. apie ką aš čia.... ;) ....a....jei žmogus šviesaus proto ir pakankamai pasaulietiškas, amžius neturi didelės įtakos....a45727adf064706880508353d90d1797.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogiau, kai didelis dvasinis ir fizinis (potraukio prasme) atstumas. Ne amžiuje esmė.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manyciau jog didelis amzius tai tik del kokiu nors issakiciavimu kuriame seima,nes netikiu meile su vyru ar moterimi kurie yra gerokai pagyvene....tai netikra.... :D


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....Žiūrint kaip kam tas didelis amžius atrodo.... vieniem ir metai yra daug kitiems 15 visiška norma.... :lol: ...Be abejo kai jai solidaus amžiaus vyrukas su jauna nimfa tuokiasi, liežuvis niežti paliežuvauti.... :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
..teko bendrauti su kolega iš kito kolektyvo...vyriokas pritūpė kai sužinojo kad aš už jį vyresnė 12 metų....žinoma nesu tokios geros nuomuonės apie save, nes optiškai apgauna, energija, maži vaikai, makiažas, ...ir žinoma jaunas vyras..... :tongu:e8e6ae0e8de6e4e51b043aa90992a64b.gif....

a45727adf064706880508353d90d1797.gif

kaip man smagu skaityti apie moteris tokius dalykus, man labai patinka, kai moterys save priziuri yra pasitempusios, zavios, mylincios save :sird1:

 

na dar manau jaunesnis vyras vercia moteri dar labiau pasitempti, nei paprastai :sird1:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....kas gali prognuozuoti kada ir kokiu metu ateina meile?...

milina...moteris , bet kokiu atveju turi savimi rūpintis, ar jaunesnis vyras , ar vyresnis...kas norės , kad būtų šalia kad ir jauna , bet kūtvėla, ar sena nevala.... :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
..teko bendrauti su kolega iš kito kolektyvo...vyriokas pritūpė kai sužinojo kad aš už jį vyresnė 12 metų....žinoma nesu tokios geros nuomuonės apie save, nes optiškai apgauna, energija, maži vaikai, makiažas, ...ir žinoma jaunas vyras..... :D e8e6ae0e8de6e4e51b043aa90992a64b.gif....

.. apie ką aš čia.... :super: ....a....jei žmogus šviesaus proto ir pakankamai pasaulietiškas, amžius neturi didelės įtakos....a45727adf064706880508353d90d1797.gif

 

 

nu tu kadakngi istiesu neatrodai tiek kiek turi todel visai nenustebau tai perskaicius,nes kaip as pirma karta pamaciau ir susipazine suzinojau kiek turi metuku tai gerai kad sedejau.... :D atrodai ir dar superiskiau jautiesi.... :super:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.