Pereiti prie turinio
Pajure

Didelis amžiaus skirtumas tarp sutuoktinių

Rekomenduojami pranešimai

yra ir minusu ir pliusu :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....Esu už vyrą ženkliai vyresne,,,,mums giliai din, bet va jo miestelyje, tai labai visiems rūpi...kAUNE, TO TIEK NEISJAUČIA, sakyčiau, net pažystamų rate, nėra tokių baisulinių kalbų.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei skirtumas daugiau kaip desmt metu tai atrodo nekaip :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kartais pagalvoji, ka ta jaunikel mato vyresniame vyre, gal teva :mirksiukas: , arba jaunuolis vyresneja moteryje mama :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras uz mane vyresnis 5 metais- nematau jame tevo :mirksiukas: :mirksiukas: ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na mano vyras uz mane vyresnis 5 metais- nematau jame tevo :mirksiukas: :mirksiukas: ;)

 

:D :D :D nu ka as zinau, kalba eina apie zymu amziaus skirtuma nuo 15 metu, o tu cia sulyginai 5 metus, kur nesijaucia skirtumo :D :D :D

va kur moteris 20 metu o vyras 45m, ar atvirksciai, o tada kyla tokios mintys ....


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas: :mirksiukas: ;) nu ka as zinau, kalba eina apie zymu amziaus skirtuma nuo 15 metu, o tu cia sulyginai 5 metus, kur nesijaucia skirtumo :D :D :D

va kur moteris 20 metu o vyras 45m, ar atvirksciai, o tada kyla tokios mintys ....

as supratau apie ka eina kalba- tiesiog ikysau savo trygrasi :D :D :D :D :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mato tai, ko nemato bendraamžiuose :mirksiukas:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...mūsų atveju,netinka...man savų vaikų užtenka, dar vyras kaip į mamą žiūrės...

 

Etaruj, jeigu taip sąžiningai kiek gi tavo vyras už tave jaunesnis? Nu netikiu kad žiauriai daug, keleriais metais jaučiu tik :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.