Pereiti prie turinio
auksute_d

Būsimo vaiko lytis

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi su vyru vis dažniau pakalbam apie antrą vaikelį, norėtųsi kad turėtume porelę manau visi vyrai trokšta sūnaus nors ir nesako garsiai. taigi gal žinote kokių nors būdų kaip galima suplanuoti būsimo vaikelio lytį. o gal čia prasimanymai. aš prisidariau įvairių testų ir kraujo stiprumą skaičiavo. bet man tai labiau panašu į žaidimą. bet visgi gal kas ką nors patarsite. :hm: :)

Redagavo Nicole

Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai labai norėjau dukros, meldžiausi ir prašiau. Nuvažiavau į Aušros Vartus. Ir dukrą turiu...Kitokiais metodais netikiu...

Jeigu norėtumėt dukros, turiu ką patarti. Yra Lietuvoje viena vieta, kur kelių kaimų gyventojai niekada sūnų nesusilaukia. Ten reikia vyrui keletą kartų nuvažiuoti ir pabūti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai labai norėjau dukros, meldžiausi ir prašiau. Nuvažiavau į Aušros Vartus. Ir dukrą turiu...Kitokiais metodais netikiu...

Jeigu norėtumėt dukros, turiu ką patarti. Yra Lietuvoje viena vieta, kur kelių kaimų gyventojai niekada sūnų nesusilaukia. Ten reikia vyrui keletą kartų nuvažiuoti ir pabūti.

Dukrą jau turiu nors ir prieš antrą nieko prieš būčiau bet vyro gaila gal sūnaus reikėtų. nors atrodo nežinočiau kaip su juo elgtis. o gal dėl sūnaus gali ką nors patarti?


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu supranti rusų kalbą tai turiu kelias įdomias nuorodas, man sutapo.://www.detki-konfetki.com/pregnancy/sex.html]lentele1[/url]

lentele

O kaip iš anksto suplanuoti net nežinau.... yra visokie skaičiavimai, bet ir jie apgauna.

 

pagal lenteles rodo kad man turėjo gimti berniukas o auginu paną. skaičiavau ir kitaip visur viskas atvirkščiai.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas,

 

as tai girdejau, kad jeigu nori berniuko tai reikia su vyru myletis kiekviena arba kas antra diena, kai jau planuojat ir kiek galima dazniau.O jeigu mergaites-tai kaip tik susilaikyti kokia savaite, o tada jau...

As kaip tik buvau isvaziavus porai savaiciu, tai kai gryzau, tai kaip pasimylejom :susigedes , rezultatas-grazute dukryte :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai labai norėjau dukros, meldžiausi ir prašiau. Nuvažiavau į Aušros Vartus. Ir dukrą turiu...Kitokiais metodais netikiu...

Jeigu norėtumėt dukros, turiu ką patarti. Yra Lietuvoje viena vieta, kur kelių kaimų gyventojai niekada sūnų nesusilaukia. Ten reikia vyrui keletą kartų nuvažiuoti ir pabūti.

 

Geiste o gal gali pasakyti tuos kaimus? ir ar tikrai pasitvirtina? gal žinai pavyzdžių??


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geiste o gal gali pasakyti tuos kaimus? ir ar tikrai pasitvirtina? gal žinai pavyzdžių?

 

MANO BROLIS- GERIAUSIAS PAVYZDYS... :grin:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku bandysiu pasakyti padrūžkai gal ir jai pasiseks.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kaskaip galvoju,kad pirmas vaikas nesvarbu kas butu :ar berniukas,ar mergaite..kaskaip nezi nau ir tas ir tas fajnej.taciau kai antras taikaskaip gal idomu butu pabandyt koki metoda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as kaskaip galvoju,kad pirmas vaikas nesvarbu kas butu :ar berniukas,ar mergaite..kaskaip nezi nau ir tas ir tas fajnej.taciau kai antras taikaskaip gal idomu  butu pabandyt koki metoda

antras tai antras o va mano viena padrūžka tris bernaičius augina ir baisus noras merginos. :schmoll:

Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
antras tai antras o va mano viena padru?ka tris bernaieius augina ir baisus noras merginos.  :schmoll:

 

 

ou taj va nekas tada jei mergaites ner ir ner..tada galima tokiu priemoniu imtis...:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.