Pereiti prie turinio
auksute_d

Būsimo vaiko lytis

Rekomenduojami pranešimai

girdejau kad jeigu ilgai negali pastoti tai turesi berniuka,o kaip suplanuoti net nezinau.girdejau tik kad galima pagal gimimo metus ir dabartine data kazkaip paskaiciuoti-mano pazistama taip pastojo ar issipildys pamatysi.tada parasysiu.gerai kad mano vyrui nesvarbu kas antras bus.jis sako jeigu mergyte tai nuostabu-turesiu dvi dukrytes


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nevisai :)

Pas mane mergyte :)

Kai su gresiančiu gulėjau,su manim gulėjo viena moteriške, ji taip pat negalėjo ilgai pastoti... pas jai taip pat gimė mergaite

O kas dėl tu skaičiavimu, tai maniškis moka :rolleyes:

 

na as nezinau.rasau tik tai ka girdejkau is aplinkiniu-senuoliu.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
girdejau kad jeigu ilgai negali pastoti tai turesi berniuka,o kaip suplanuoti net nezinau.girdejau tik kad galima pagal gimimo metus ir dabartine data kazkaip paskaiciuoti-mano pazistama taip pastojo ar issipildys pamatysi.tada parasysiu.gerai kad mano vyrui nesvarbu kas antras bus.jis sako jeigu mergyte tai nuostabu-turesiu dvi dukrytes

Mano vyrui irgi nesbvarbu kas antras bus. svarbu kad sveikas, bet jeigu?manoma ka?k? pakoreguoti kod?l gi ne? :lithuania:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pirma karta laukiausi, taip norejau dukrytes, kad zodziu truksta apsakyti :brrr:

Nors stengiausi neuzsiciklinti.

O dabar kai jau turiu dukrele, laukiam arba sesutes arba broliuko sesutej... nera skirtumo, svarbu kas viskas butu sekmingai :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir svarbiausiai kad vaikas sveikasbutu.bet vistiek labai noriu mergytes,o sunus ir vyras berniuko,nu vyras gal ir nori mergytes,bet jam lytis nelabai svarbi


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariausi situs du testukus,o kas idomiausiai, viename rodo mergyte,kitame berniuka :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As draugei siunciau visas nuorodas cia esancias.Pasidare ir puse ant puses gavosi.Puse rode berniuka,puse mergaite


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As draugei siunciau visas nuorodas cia esancias.Pasidare ir puse ant puses gavosi.Puse rode berniuka,puse mergaite

Pas mane lygiai taip pat :super:

O gal ji pastojo ta men., kada buvo jos gimtadienis? Tada sunkiau paskaiciuoti, kai ziurejau testukus kai laukiausi Livijytes man visi rode mergyte :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal ji pastojo ta men., kada buvo jos gimtadienis? Tada sunkiau paskaiciuoti, kai ziurejau testukus kai laukiausi Livijytes man visi rode mergyte :victory:

 

Ne.Ne per gimtadieni.Ir echoskopu nemate visa nestuma.Taip jai smalsu buvo,o suzinojo tik pagimdziusi


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne.Ne per gimtadieni.Ir echoskopu nemate visa nestuma.Taip jai smalsu buvo,o suzinojo tik pagimdziusi

O ka pagimde jei ne paslaptis?

Cia jai buti tikras "Kinder Siurprizas" :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.