Pereiti prie turinio
auksute_d

keramikinės viryklės

Rekomenduojami pranešimai

Niekaip nerandu jokios normalios priemonės apdegimams nuo keramikinės viryklės nušveiti. reikia ilgai mirkyti ir po to išsišiepus šveisti. gal kas ką galite pasiūlyti. nes pirkau valiklį keramikinėms viryklėms nie ko gero. dabar jau bandžaiu tą nureklamuotą cilit bang kur tipo papurški ir visi pridegimai pakyla nieko panašaus.jau nebežinau ką naudoti o apsivelia greitai.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pirkti tokia speciali aštri lopetėlė būtent keramikinėms viryklėms nugremžti. Iš pradžių man buvo baisoka taip skusti, kad nesubraižyčiau, o dabar jau drąsiai naudoju. Iš pradžių nuskutu, o tada įtrinu tas vietas minkšta kempinėle su fairy, palieku kokiam pusvalandžiui ir gražiai nuvalau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur tu tą lopetėlę pirkai? ji tikrai skirta keramikinėms plytoms? nes man į savają jau graudu žiūrėt, nors jai tik metai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras pienelis yra Eres, jo yra pirkti senukuose , labai gerai nuvalo prikepusi pavirsiu, nebraizo man padejo :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
geras pienelis yra Eres, jo yra pirkti senukuose , labai gerai nuvalo prikepusi pavirsiu, nebraizo man padejo :hm:

ačiū, bandysim šitą :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kur tu tą lopetėlę pirkai? ji tikrai skirta keramikinėms plytoms? nes man į savają jau graudu žiūrėt, nors jai tik metai...

 

aš pirkau ERA+ buitinės technikos parduotuvėje kartu su virykle, mačiau jų ir Senukuose, kažkur prie virtuvės įrankių berods :mirksiukas: Mano viryklė keramikinė, drąsiai tą skustuvą naudoju, nes pats pardavėjas perkant viryklę jį pasiūlė.

 

Nera, tą Eres valiklį ir aš turiu ir naudoju, neblogas, bet jei kartais puodas išbėga ir prikepa, tai vien su juo ne visada man pavyksta nuvalyti, tenka ir pagremžti :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau HG valyklį, tik kažkaip norėtusi dar geriasnio rezultato... O kaina ne pati mažiausia...

00005094010050940100_z1.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.