Pereiti prie turinio
Eitvydė

Bambukas

Rekomenduojami pranešimai

As taip pat auginu bambuka :D pradzioje kol isleido saknis laikiau vandenyje o jau geri metai kaip auginu vazonelyje zemese, trest netresiu kazkaip neblogai ir taip auga.

Daukas augina bambukus vandenyje reiks pamegint kai kitas atsiras :victory:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Daukas augina bambukus vandenyje reiks pamegint kai kitas atsiras :flowers:

 

Tai tada ir vandeni reikia keisti? Ar palieki ir viskas...?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis stovi vietoj... turbūt visgi nuvažiuosiu, nusipirksiu žemių ir pasodinsiu, nudvės, tai ir eina jis velniop :flowers:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai tada ir vandeni reikia keisti? Ar palieki ir viskas...?

Draugė augina vandeny, vandenuka keičia (jei palieka tai kvapelis pasklinda nekoks :rolleyes: )

Paprasčiausia priežiura sodint i žeme ir psio


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bambukai (jų turiu keletą skirtingų dydžių) geriau auga vandenyje nei žemėje. Vienas neblogai augo ir persodintas į žemę, bet vienas nugelto :D, nors ir liejau pakankamai, ir patręšdavau saikingai (taip pat kaip ir augančius vandenyje). Todėl daugiau į žemę nebesodinu :) Vienas vandenyje išaugo tokio ilgio, kad teks leist nuo komodos ant žemės, nes jau lapai remia lubas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano bambukai (jų turiu keletą skirtingų dydžių) geriau auga vandenyje nei žemėje. Vienas neblogai augo ir persodintas į žemę, bet vienas nugelto :rolleyes:, nors ir liejau pakankamai, ir patręšdavau saikingai (taip pat kaip ir augančius vandenyje).

 

Aš irgi auginau, auginau ir nugelto, labai gaila buvo, bet ką nieko nepadarysi


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano toks grazus,didelis,o dabar geltonuoti lapai pradejo...Sakau,gal "senas"...Jam kokie 6-7 metai.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kai lapai pradėjo gelsti prisimenu tai viską bandžiau ir laisčiau daugiau, ir stengiausi visai nelaistyti, galvojau kad perliejau, bet nieko kaip gelto taip ir nugelto


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila...Tikrai butu gaila tokia didele ismesti...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano bambukai irgi karts nuo karto gelsdavo, o po kurio laiko vėl patys atsigaudavo, sužaliuodavo - taip ir nesupratau, nuo ko tai priklauso :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano bambukas ir gelsta vis profilaktiskai nuskabau lapelius ir vel atauga nauji lapukai.

jurk o tresi laikydama vandenyje tiesiog ipldama trasu i jau esama vandeni ar kaip?


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano bambukas ir gelsta vis profilaktiskai nuskabau lapelius ir vel atauga nauji lapukai.

jurk o tresi laikydama vandenyje tiesiog ipldama trasu i jau esama vandeni ar kaip?

Bagyyra, tresiu bambuka skystom trasom (praskiedziu vandeny reikiamu santykiu) ir tuo vandenuku papildau vazona (galima sakyt, kad laistau kaip ir kitas geles, nes tas vandenukas nugaruoja ir bambukas kazkiek "isgeria") :blink:

Buvau labai nustebus, kad katei nulauzus viena bambuko sakele nuo to kieto stiebo, pamerkiau tik ta lapine dali i vandeni ir ji gan greit isleido saknis. Tai net neisivaizduoju, kaip cia jis toliau man augs - tik lapai be stiebo (nors zinau, kad yra geliu, kurios dauginasi lapais, bet praktikoje su tuo dar nesu susidurusi :blink:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.