Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

O as megstu nupirkti koki zaisliuka siaip sau:ir nebrangu,ir daznokai... :mirksiukas: Kartais vyras jau mane pristabdo,kad uztenka.Kai pagalvoju-jis teisus,bet apsisuku ir vel einu prie zaislu...Silpnybe tikriausiai...

as irgi labai megstu pirkti zaislus savo mazuliai. :D mano irgi tokia silpnybe, kai mane vyras stabdo as ir taip pat pagalvoju, bet visitek pasiemu. bet dazniausiai mazaja paleidziam ir ji issirenka ko nori, aisku nebrangaus- jei paema brangu zaisliuka tai susitariame, kad pekeisime i panasu, bet pigesni ir ji taip padaro ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripirkau as savo mazajai dabar tu vadinamu lavinamuju zaisliuku ,bet jie jai didelio susidomejimo nesukele mieliau zaidzia su paprastesniais barskuciais ,na gal tik gelyte -veidrodelis prie sirdies :coffee:


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as savajai pripirkus ivariu mediniu kaladeliu ,mediniu delioniu...konstruktoriu, knygu...kelias dienas zaidzia su vienais, paskui paslepiu zaidzia su kitais vel po keliu dienu istraukia senus,ir tikrai didesni susidomejima turi savo zaislais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mažasis visiškai nesidomi savo žaislais - nei lavinančiais, nei paprastais. Užtat mielai žaidžia su brolio mašinėlėmis ir kareivėliais :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai mato broli ir megdzioja...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog vaikams idomesni kitu vaiku zaisliukai,o jei dar neduoda tai isvis ;)

manoji ir nesidomi zaislais-tik pirma momenta kada nuperki ir viskas..... toliau metosi kiauleje.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma kad zaislai lavina... Mano sunus tai turi begals lego konstruktoriu(jam lego labiausiai patinka), masinyciu visokiausiu, puzliu ir t.t.....


as1cCF80g410000MDU5NzY2cHwzODUxNnB8SWtpIEthbGVkdSBsaWtv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir aš manau, kad žaislai lavina... visi daugiau ar mažiau lavina... vis galvodavau, na, ką galima veikt su kokiu žmogumi voru, kuris nieko nejudina, nieko nedaro... bet... kai pamačiau sesers berniuką žaidžiantį, tai supratau, kad jis vaizduotę turbūt visgi lavina :victory: nes tas berniukas tiek visko prikuria, kad ohoho :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinoma kad zaislai lavina... Mano sunus tai turi begals lego konstruktoriu(jam lego labiausiai patinka), masinyciu visokiausiu, puzliu ir t.t.....

maniske irgi turi visa ko- tik puzliu dar nelabai perku, nes manau,kad per mazyte dar. sutinku,kad zaisliukai lavina vaika, bet kad dabartiniai vaikai nelabai zaidzia-arba reikia su jais sedeti ir zaisti arba kambario durys neatsidaro...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau vaiko vystymuisi itakos turi tiesiog viskas.. tame tarpe ir zaislai...

 

..mano vidurinelis geriausia zaidimo priemone laiko lipnia popierine juosta ir bet kokius kartoninius gaminius - pradedant nuo tualetinio popieriaus ritinelio - baigiant TV deze... na o paskui jau prasideda- gimsta masinos, lentynos, bunkeriai ir t.t.

Tiesa neapsieina ir be gamykliniu zaislu- jie buna kaip pagalbine priemone :victory:. Beje ir tie daznai buna apklijuoti, aptaisyti visaip kaip...


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
manau vaiko vystymuisi itakos turi tiesiog viskas.. tame tarpe ir zaislai...

 

..mano vidurinelis geriausia zaidimo priemone laiko lipnia popierine juosta ir bet kokius kartoninius gaminius - pradedant nuo tualetinio popieriaus ritinelio - baigiant TV deze... na o paskui jau prasideda- gimsta masinos, lentynos, bunkeriai ir t.t.

Tiesa neapsieina ir be gamykliniu zaislu- jie buna kaip pagalbine priemone :flowers:. Beje ir tie daznai buna apklijuoti, aptaisyti visaip kaip...

o kiek metu tavo vidurineliui?

maniskei geriausi zaislai yra lupdaziai, klijai, lakai nagams ir t.t. kas ne vaikiska :(


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kiek metu tavo vidurineliui?

maniskei geriausi zaislai yra lupdaziai, klijai, lakai nagams ir t.t. kas ne vaikiska :D

na jau nemazas - 7 -eri, :flowers: , o savo dukrelei (jai 5) tai tik speju keisti vaikiskus 'makiazo' komplektus- labai jau greit pasibaigia :( . Manau jei vaikas domisi - tai gali zaisti ir ne visai vaikiskais daiktais (su saiku zinoma) :super:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.