Pereiti prie turinio
kicule

Ar pasikeitet Jus po gimdymo?

Rekomenduojami pranešimai

Taip, niekaip neatsikratau priaugtu kg :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikeičiau. Tapau dar jautresnė nei buvau, kantresnė. Taip pat ir į blogą pusę, nepatinku sau, per daug sėdžiu namie, kas jau baigia užsmaugti, noriu ATOSTOGŲ, nuo visko pailsėti, nors dviem dienom :rolleyes:


S4300002.jpg.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes, pastebejau kad po gimdymo tapau labai gerasirde, svelni, atlaidi na pastebejau akd visapusiskai pasikeiciau :blush:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pasikeiciau,nes visi taip sako,bet kaip pasikeiciau tai tiksliai nzn,gal geresne pasidariau ir kantresne truputi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po gimdymo esu dar labiau nepatenkinta savo išvaizda llaime:

 

O šiaip lyg ir išlikau tokia kokia buvau. Turiu dabar kuo rūpintis :suo:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas pasikeiciau i nelabai gera puse... Esu isvargusi labai, netolerantiska kitu nuomonei, jautri kritikai, aplamai labai jautri. Kartais atrodo, kad visas pasaulis manes nesupranta ar ignoruoja. :hihihi: Bet prisidejo atsakomybe, besalygiska meile, pasiaukojimas, kantrybe (nors jos siaip buna daznai pritruksta, bet vis vien daugiau nei buvo anksciau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

*Rykliukė*, o kiek dabar tavo leliui?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na figura aciu dievui nepasikeite, siaubas, kaip apsurdiskai skambes, bet pilvukas pasidare grazesnis, lygesnis, nu va krutine kiek pasikeite ne i gera puse, bet dabar tokia moteriska, o ne mergaitiska. O mano budas nemanau, kad pasikeite, kartais aisku kantrybes pritruksta, kaip sakant, gera as gera, tik silpnu nervu :victory: Na laisvalaiki stengiuosi turiningiau leisti, nes jo nelabai daug. Bet jauciu gyvenimo prasme, ech, gerai tie vaikai....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi po gimdymo pasidariau labai jautri. Kas truputį ir į ašaras, pačiai jau nebepatinka, bet nieko negaliu sus savimi padaryti. Matyt aš ne tas žmogus, kuris ilgai gali būti tarp keturių sienų :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal turi praeisti siek tiek aiko? As pirmus metus buvau taip pat labai jautri, dabar jau nebe :wacko:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vis mastau, kad tas jautrumas gal net nuo gimdymo, o nuo keturių sienų, buities ir monotonijos. Ryškiai man trūksta veiklos, iki gimdymo buvau karjeros moteris, laikiau visokius egzus ir pan., ir dėl nėštumo viskas dabr sustojo pusiaukelėj, gi niekas nenori nėščių darbuotojų, o ir netiki, kad eičiau dabar dirbti <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.