Pereiti prie turinio
uogyte

Kokios muzikos klausotės?

Kokia muzika tau patinka ?  

12 narių prabalsavo

  1. 1. Kokia muzika tau patinka ?

    • Populiari
      6
    • "Klubine"
      3
    • Džasas, retro
      0
    • Rokas
      0
    • Kita...
      3


Rekomenduojami pranešimai

Muzika musu namuose skamba beveik visada. :muz . Nors musu ir vaiku muzikiniai stiliai truputeli skiriasi , taciau dauguma mus "veza". :pack2_thumbup[1]: :) :clap:

Redagavo Melisa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visa laika klausausi kokia groja per interneto radia ,nes vitine pabodusi :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu visiskai suvaikejusi- musu namuose skamba tik vaikiskos daineles.

Redagavo Nicole

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suvaiketi kai kada visai faina. :wink: :pooh_on_ball:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ir man patinka senos geros dainos, shiaip esu senas DEPECHE MODE gerbejas, bet tai nereishkia, kad kitu grupiu nezinau, zinau:

Pet Shop Boys, Camouflage, Fancy, Alphaville, Black, Duran Duran, na ir visos kitos. Shiaip dar klausau toki muzikos styliu kaip Techno Industrial.

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia taip pasiskaitinejau ka jus cia klausotes... tai galvoju gal ir as pasisakysiu.. Man patinka House stiliaus muzika.. Labiausiai progressive ir tribal house.. Dar paklausau Progressive trance... Nu ir kai sese brintnes klauso tai tenka ir man klausyt,nes ji tyliai nemoka, bet manau cia del to kad ir as tyliai nemoku klausyt... Priesh kad kablelis :doh

 

O jus cia ziurau Good 'ol 80's - 90's style megejai :grin: Neturiu nieko pries tu laiku muzika, nes siais laikais is tu senoviniu gabaliuku labai geru remixu padaro :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar ziauriai nemegstu rusiskos muzikos, aisku buvo laikai kai tik ja klausiau. Viena is megstamu grupiu mano yra AC/DC. Jeigu dar gera aparatura nu tai is vis nors mirk tokia muzika klausant. Dar vienas mano megstamo atlikejo yra George Michael. O siaip klausau apsoliuciai viska :blink:

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinka romantiskos ir lyrines melodijos.Tinka ir geros rusiskos dainos,na jie(rusai)manau moka dainomis labai daug pasakyti,ko labai stinga mums,lietuviams.

Redagavo Nicole

Meilė - tai saulėtekis,vidurdienis ilgas ir kantrus, ir vakaras stebuklingas tylus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Patinka romantiskos ir lyrines melodijos.Tinka ir geros rusiskos dainos,na jie(rusai)manau moka dainomis labai daug pasakyti,ko labai stinga mums,lietuviams.

 

 

Stinga kur? Dainose?

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau,kad lietuviu kalba nera tokia israiskinga,nors vien graziausiu pasaulyje.Lietuvisku dainu taip pat,,nebrokyju'' per daug

Redagavo Nicole

Meilė - tai saulėtekis,vidurdienis ilgas ir kantrus, ir vakaras stebuklingas tylus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusai apskritai yra muzikali tauta. Jie tai genuose turi. As per radija niekuomet rusisku daino neklausau, bet per TV megstu viena kita koncerta paziureti. Man iki siol patinka Ala Pugaciova (tik dabar i ja geriau neziureti...), Jurijus Antonovas ir kiti.

Redagavo Nicole

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Rusai apskritai yra muzikali tauta. Jie tai genuose turi. As per radija niekuomet rusisku daino neklausau, bet per TV megstu viena kita koncerta paziureti. Man iki siol patinka Ala Pugaciova (tik dabar i ja geriau neziureti...), Jurijus Antonovas ir kiti.

 

 

Pugaciovai as ir pagarba didziule jauciu. O ypac viena daina jos tiesiog myliu

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.