Pereiti prie turinio
uogyte

Kokios muzikos klausotės?

Kokia muzika tau patinka ?  

12 narių prabalsavo

  1. 1. Kokia muzika tau patinka ?

    • Populiari
      6
    • "Klubine"
      3
    • Džasas, retro
      0
    • Rokas
      0
    • Kita...
      3


Rekomenduojami pranešimai

Kokia? Alyje rozy? Man ta labai patinka...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Alos senesnes dainos labiau patikdavo, girdejau jos naujo daino, tai :mirksiukas:

O del aprangos tai Geistei pritariu 100%.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
Man iki siol patinka Ala Pugaciova (tik dabar i ja geriau neziureti...)

o kodel neziureti ... buvau jos koncerte per kaledas ir tikrai suzaveta kaip ji tokiu metu gali save puikiai islaikyt , matosi ,kad jai jau sunku , bet su tokia meile ziurovams ji dainavo,lakste po visa sale tarp ziurovu , visiems tiese rankas be jokios arogancijos . Kai skambejo paskutine daina visa sale atsistojo lyg susitare ir plojo...ji apsiverke , dar dainavo tris dainas be fonogramos ir muzikos, paskui pasake atsisveikinimo zodzius - gal paskutina karta matomes ...zliumbiau ir as . Ji yra zvaigzde ir isliks tokia visada daugumos sirdysethrob[1].gif

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pilnai tikiu, kad ji yra 'savas' ?mogus, bet jos aprangos stilius ?? Uzsimeta ta juoda skraiste, kuri vos uzpakala dengia ir staiposi, nu kraupus vaizdas.

Redagavo Nicole

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kilo tokia mintis, kad izymiu zmoniu gyvenimas yra nepavydetinai sunkus. Visi viska mato, visi viska zino...

Redagavo Nicole

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

O man patinka jos stilius gan drasi o juk neidomu butu matyti ja scenoje su klasikinio stiliaus kostiumeliu . zvaigzde turi issiskirt - tuo ji ir yra nepakartojama :hm:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip Arlene, zvaigzde turi...ne ji privalo issiskirti, bet ne sokiruoti..

Ir kodel klasikinis kostiumelis, galetu uzsivilkti ilga suknele...

Redagavo Nicole

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

matai mes visi skirtingi ir musu skoniai taip pat - kas vienam grazu ,kitam nepatinka ... manau jei jai taip patogu ir jauciasi gerai su ta ar kita apranga yra reikia sutart su savo siela , manau ji taip ir daro . Esu skaicius jos daug reportazu ir dokumentini filma apie jos gyvenima maciau ... neisivaizduoju jos su kitais rubais .

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kokia? Alyje rozy? Man ta labai patinka...

 

 

Ne ne sita. Man labai pvz patinka Madam Broskina(turbut taip vadinasi). Na kas megsta Pugaciova, zino apie kuria daina kalbu :hm:

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Madam Roskina ...uch takaja blin takaja ... gera daina linksma , o man jos lyrines patinka labiau. Pozovi menia s soboi ja pridu ....( bandau rusiskai lietuviskom raidem rasyt ) :)

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arlene,man si daina irgi imponuoja. siaip panos jus nenorekit,kad Ala budama tokio garbingo amzelio super nepriekaistingai atrodytu,ji ir taip sauniai laikosi.Musu lietuviskos scenos primadonos tokio amziaus,jau tikrai subobejusios.

 

Kalbant apie rusu muzika,tai labai zavi ne tik seni estrados vilkai,bet ypatingai nauji ,jauni atlikejai.Ju klipai,apranga ir sceninis ivaizdis tiesiog neleidzia likt abejingam.

Redagavo Nicole

Meilė - tai saulėtekis,vidurdienis ilgas ir kantrus, ir vakaras stebuklingas tylus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa tai, Vilte, manau delto, kad pas juos labai didziule konkurencija ir vis dar i pagrindines scenas neisleidzia bet ko, tad ir matom tuos geriausius variantus ir zavimes jais.

Redagavo Nicole

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.