Pereiti prie turinio
Leid

Mamyčių džiaugsmeliai...

Rekomenduojami pranešimai

cia tai geras :flower: :D :unsure:

manoji kalba,bet dar ne viska.

pagrindinid jos zodis kuri daznai vartoja-emilija nori,emilija nenori :super: :lol: :lol:

:lol: uztai mamai jau vistiek lengviau, zinai ko Emilija nori,o ko Emilija nenori :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mazyle jai ko negauna pribega ir kanda, o jai neleidziu uzsilipa ant komodos ir verkia, bando atkreip taip isave demesi :coffee:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nesuprantu, kas su mano merguzele pasidare paskutiniu metu... Jei tik ko negauna- puola ant zemes ir pradeda voliotis. Nu niekur nieko taip darancio nemate, ir isvis, maniau, kad veliau tie oziukai pasirodo :mirksiukas:

O siaip tai jau labai mandra tapo :hm: Jei tik pamato, kad blogai elgiasi- ateina ir buciuoja, kad nepyktume :doh:


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas: uztai mamai jau vistiek lengviau, zinai ko Emilija nori,o ko Emilija nenori :hm:

aha tikrai lengviau,bet kad maisto,miego ji nenori,o cipsu,kokakolos ir to ko negalima ji nori :doh:

 

dabar jau daug daugiau kalba-ismoko (net neisivaizduoju is kur ) sakyti zodi DURNAS.... tai kai jai ko nors neleidi- rekia- MAMA DURNAS.... as jos paklausiu ka emilija pasakei, tada ji pamaciusi,kad as pykta...iskarto pradeda issisukiteti.... sako OJ EMILIJA GOGA , MYLIU MAMA IR T.T..... bet kaip juokinga kai vaikas tokiu metu jau moka issisukti is padeties..... ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:hm::doh: ;) linksma tavo mergyte, Oksana :mirksiukas:

jo tikrai,kad linksma :) , bet manau,kad tokio amziaus vaikai visi linksmi :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai juokingiausia, kai Emmutei kojos nutirpsta, ji visada nusiauna batus ir kojines..As jos ir klausiu, kam nusiavei, o ji man: ''Kojines ir batai kalti..jie man nutirpino kojas'' :lol: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai juokingiausia, kai Emmutei kojos nutirpsta, ji visada nusiauna batus ir kojines..As jos ir klausiu, kam nusiavei, o ji man: ''Kojines ir batai kalti..jie man nutirpino kojas'' :lol: :lol:

 

Cha cha cha, ot tie batai su kojinėm :super::victory::doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj jusu linksmi vaikiukai :hm:

maniskei dar tik 8.5 bet jau oj zbitku rpikrecia ;) :D :D

vat kad ir siandine ryte , ssirange is savo lovytes tiesiai i mano ir ant palages pas mane vazonelis buvo su sausom senai laistytom zemes, ir kagi jus galvojat ?? ogi remes atsirado pas amne lovoj :super:

atsikeliu ir nesuprantu kas darosi , ir galvoju kur cia pradejus :super::rolleyes:

 

 

o dar veinas kartelis buvo kaip aps mane lovoj ryte be pamperio uzmigo , tai padejau jai , neperslampama ciuzinuka i lovyte ir perkeliau , fdrug apsisisiotu , ogi jau atsikeleiam , ir nepazystu savo vaiko :wub1: is baltosios gulbes , virto i ruda purvna anciuka :super:

kau tiek privare kad ir kaldravisa juoda ir visa lovytes viso tie strypai kur eina aplink lovyte tai kol apgramdziau :super: :D


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Livija begiodama po kambarius sokineja.

Aš: Livijyte nesokinek, jau velu, tai gi zmones miega !

Livija: Mama!!!! Ne zmones , o kaimynai :sird1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.