Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Nors visa nestuma kelis kartus per diena naudojau spec., kremus, man striju nepavyko isvengti :geda:

 

Ar naudojote koki nors krema nuo striju? Ar padejo? Jei naudojote tai kokios firmos? Kas Jums krema rekomndavo? :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmo neštumo metu išbandžiau daugybe kremu nuo striju,o rezultatas :doh:

Dabar labai gaila kad pradėjau nuo kremo AVENT ir užsimaniau išbandyt kitus: Tokius kaip AVON,Frei Oil aliejukas (labai jau ji gyrė)... O tada jau buvau pastebėjus kad AVENT vienintelis kremas kuris labai gerai minkština oda ir nuima odas ta baaaisu niežėjimą.

 

Šį kartą nusipirkau nauja kremą nuo striju Pregnecare... nesąmone didžiausia,išprotėt galima kaip oda niežti, tepkis kiek nori... vis tiek niežti...

vakar nusipirkau savo pirmą,gera AVENT :sird: tik pasitepiau, pasijutau lik ant debesų :lol: jokio diskomforto

:coffee: :lol: :doh:

 

14935_fm_1box_3bots.gif


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pirmo neštumo metu išbandžiau daugybe kremu nuo striju,o rezultatas :super:

Dabar labai gaila kad pradėjau nuo kremo AVENT ir užsimaniau išbandyt kitus: Tokius kaip AVON,Frei Oil aliejukas (labai jau ji gyrė)... O tada jau buvau pastebėjus kad AVENT vienintelis kremas kuris labai gerai minkština oda ir nuima odas ta baaaisu niežėjimą.

 

Šį kartą nusipirkau nauja kremą nuo striju Pregnecare... nesąmone didžiausia,išprotėt galima kaip oda niežti, tepkis kiek nori... vis tiek niežti...

vakar nusipirkau savo pirmą,gera AVENT :pana3: tik pasitepiau, pasijutau lik ant debesų :super: jokio diskomforto

:hm::hm::victory:

 

14935_fm_1box_3bots.gif

 

O gal kokie padejo, pas mane ju taip pat ivalias, visur kur tik galima (kojos, krutine, pilvas)


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

si karta turiu tik kelias ant pilvo... daugiau tfu,tfu tfu... bet nauduojau visa nestuma tik tai AVENT!


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat naudojau pervisa nestuma, bet man tada nepadejo, gal zinai koki kremuka kuris tiktu dabar pamazint strijas


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat milijonas striju,nekenciu ju,negaliu ziuret i savo pilva ,kojas,uspakali,krutine,visur ju pilna,ir nepadeda jokie kremai,dar sake su metais jos mazes,ne velnio su metais jos pasidaro baltos bet nemaziau matomos,pilvas ciut ne iki krutines strijuotas i pliaza geda iseit,eisiu vakumini masaza girdejau kad jis mazina strijas nors nelabai tikiu,daugiau eisiu tam kad mazintu celiulita ir apimtys,paziuresiu kas bus


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar tai ir pati noreciau suzinot kaip gi nors kiek jas paslepti,nors dabar jos nera jau tokios kokios buvo is pat pradziu :D :D :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dabar tai ir pati noreciau suzinot kaip gi nors kiek jas paslepti,nors dabar jos nera jau tokios kokios buvo is pat pradziu :D :D :geda:

 

N apas mane pasvesejo, bet vistiek gana gerai matosi


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
N apas mane pasvesejo, bet vistiek gana gerai matosi

ir matysis :geda: :x1:

Ziurejau kazkada jau nepamenu kazkokia laida,tai vienas daktaras sake... kol kas nera tokio kremo,premones nuo striju,kad ju nebutu visiskai... o jei kada nors atras...tai taps milionerium :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra ir pas mane , bet nelabai daug. Gerai kad ant pilvo nera , tai galiu pilva drasiai rodyti :D bet va ant slaunu truputi yra , bet ka padarysi yra tai yra , kazkaip nelabai pergyvenu :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat striju pilna, :doh: galetu jos isnykti po gimdimo kaip butu faina :super:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pas mane taip pat striju pilna, :doh: galetu jos isnykti po gimdimo kaip butu faina :super:

 

 

Nieko mamytes busim pasiepuosusios :this:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.