Pereiti prie turinio
kicule

Pilvo skausmai

Rekomenduojami pranešimai

Ar skaudėjo Jums pilvą nėštumo metu?

Kai laukiausi dukrytes tai per tuos skausmus du kartus su griasenčiu gulėjau ligoninėj.

Dabar vėl užeina skausmai.

Si karta lankausi pas kita daktare, ji kitaip ir žiūriu i viską. Skauda tai skauda :) O aš pergyvenu,nes tuos skausmus jau pažystu :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar skaudėjo Jums pilvą nėštumo metu?

Kai laukiausi dukrytes tai per tuos skausmus du kartus su griasenčiu gulėjau ligoninėj.

Dabar vėl užeina skausmai.

Si karta lankausi pas kita daktare, ji kitaip ir žiūriu i viską. Skauda tai skauda :D O aš pergyvenu,nes tuos skausmus jau pažystu :super:

 

Aš tai nieko apie tai nesigaudau, bet gal Kicule, tu dar su kita daktare pasikonsultuok, dėl šventos ramybės :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau ir galvoju pereiti pas daktare, pas kuria lankiausi su pirmu nestumu :) Kazkaip tikrai yra ka palyginti,bendravima, atiduma ir t.t.

Tik nezinau kaip dabar bus, nes dabartine daktare jau uzvede nescios kortele pas save :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kortelė, tai pati mažiausia problema. kai persirašysi. naujoji tavo gydytoja paprašys kortelės iš dabartinės. jei tai bus ta pati įstaiga, tai bus labai greita, jei kita užtruks kelias dienas..na kol prašymas nueis, kol atsiųs :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada gerai,nes galvojau kad problemu bus daugiau,nes liepe apsispresti pas ka butent lankysios.

Tada tik ir uzvede Nesciuosios kortele :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus buvo atvejis, kad nėščioji perbėgo pas kitą gydytoją, tai kortelę siuntėm. Nemanau, kad pas jus tvarka bus kitokia. Tiesiog ją užvesti užsima laiko, tai turbūt todėl ir paklausė...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As jau ir galvoju pereiti pas daktare, pas kuria lankiausi su pirmu nestumu :blink: Kazkaip tikrai yra ka palyginti,bendravima, atiduma ir t.t.

Tik nezinau kaip dabar bus, nes dabartine daktare jau uzvede nescios kortele pas save :super:

 

Kicule, tikrai eik pas daktare su kuria jautiesi saugiai ir patogiai, nes tai visada labai svarbu, juk cia ne kokia paprasta liga, o naujos gyvybes gimimas..O ta popierizma visada imanoma sutvarkyti :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As jau ir galvoju pereiti pas daktare, pas kuria lankiausi su pirmu nestumu :blink: Kazkaip tikrai yra ka palyginti,bendravima, atiduma ir t.t.

Tik nezinau kaip dabar bus, nes dabartine daktare jau uzvede nescios kortele pas save :hm:

Kicule svarbiausiai ziurek savo sveikata ir saugok save tai yra svarbiausiai,o del daktariu tai maziau imk i galva ,ka jos pasakys, kur tu pati nori ten ir lankykis ,jug tau reiks tuos devynis menesius vaikscioti i konsultacijas, o jei su tavim nekaip bendrauja tai pati ta daktre supras ka padare negerai ,jei bus pamoka kad kita syk atidziau ziuretu ir isklausytu paiciente,ir man daktares paziuris, kad skauda pilveli tai yra normalu ,tai pasibaisetinas.man tai yra nesuvokiama kaip taip daktare pasako. :super:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va as nuo siandien vel guliu dienos stacionare.

Apsilankiau pas daktare, (nes vis pilvuka uzeidavo skaudeti) sake reikia daugiau poisio man.

Tai vat.

Padare greitai echo ,kad isitikinti kad tikrai viskas gerai, taip fainai buvo matyt savo lialiuka :wub1: :gele:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar skaudėjo Jums pilvą nėštumo metu?

kazkaip nepamenu, kad skaudejo :D jauciausi puikiai, tik truputi pykino :gele:

 

smagu pamatyti savo maziuka :wub1: :D

saugokis kicule, ir nepervark :D

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man irgi liktais neskaudejo,tik nugara,eik kitur pas klita gydytoja,man jei netinkagydytoja iskart pakeiciu.kai po gimdymo ziurejo irgi vredna gydytoja buvo pasakiau kad noriu kitos iskart pakeite,cia tavo teise rinktis :gele:


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu man irgi liktais neskaudejo,tik nugara,eik kitur pas klita gydytoja,man jei netinkagydytoja iskart pakeiciu.kai po gimdymo ziurejo irgi vredna gydytoja buvo pasakiau kad noriu kitos iskart pakeite,cia tavo teise rinktis :gele:

mama, as jau seniausiai grizau pas savo (pas ta kur ir su dukryte lankiausi).

tik tai tuos ligonines nervoja,bet geriau jau vazinet,negu guleti ten :wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.