Pereiti prie turinio
kicule

Pilvo skausmai

Rekomenduojami pranešimai

tai saunuole aisku geriau pasivazinet nei gulet :P


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sianidien dare echoskopija, daktare sake kad man reikia ko daugiau laiko leisti lovoj :P ir daug,daug ramybes <_>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sianidien dare echoskopija, daktare sake kad man reikia ko daugiau laiko leisti lovoj :P ir daug,daug ramybes <_>

 

O tu tikiuosi taip ir darai???

O vaikučio lyties dar nepasakė? :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar labai maziukas, nesimato :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos,

 

as pas Jus forume naujoke, tai jai padarysiu ka nors ne taip nepykit :taupo: . Su pirmu vaikeliu, tai skaudejo tik kelis kartus, o dabar kaip laukiuosi jau antro, tai skausmas pastovus. toks tempimas, maudimas. gydytoja sake, kad jau bus toks nestumas visas. ziurejo ultra garsu viskas gerai, vaikutis auga gerai. tai vat net nezinau ar ji melavo, ar taip jau yra.


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MAN SU NESTUMU TAI BUVO PROBLEMU LIKUS SAVAITEI IKI GIMDYMO UZEJO PARUOSEMIEJI SAREMEI IR TAIP VISA SAVAITE GALVOJAU KAD TIKRAI PASIMIRSIU NIEKAM NELINKIU TOKIO DALYKO. :super:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man zinok labai daznai skaudejo pilva, kartais net vaiksciot nesinorejo :o

Gali but kad cia taip gimda dideja :super:

IEVA, o kiek tau savaiteliu?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,

 

man dar tik 17 savaiciu, bet su pirmu vaikeliu taip nebuvo. nestumas skiriasi kaip diena ir naktis. :rolleyes:


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.