Pereiti prie turinio
ledi_x

Namu buhalterija

Rekomenduojami pranešimai

Ar vedate namu buhalterija? Ar bandete kada paskaiciuoti kiek per menesi isleidziate pinigu? Kam daugiau, kam maziau. Gal kas turite kokia programele, kuri padetu daryti skaiciavimus kiek per menesi isleidziame pinigu? Pasidalinkite patirtimi.... :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau ir "butas" ir "namų buhalteris" bet aš vistiek neviską suvesdavau, tai pamiršdavau tai vėl ką, reik labai daug kantrybės turėt su tom programėlėm. Pirmas dienas labai idomu, o paskui jau pabosta.

Bet vėl norėčiau pažaist su jom :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isduok paslapti kur pirkai? :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Isduok paslapti kur pirkai? :D

 

Aš žinok nei karto nesu pirkus, viską iš neto parsisiuntus. O namų buhalteris man atrodo išvis nemokamas, na kažkuri versija tai tikrai nemokama, tuoj paieškosiu nete :hm:

 

Va viena iš daugelio programų :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš žinok nei karto nesu pirkus, viską iš neto parsisiuntus. O namų buhalteris man atrodo išvis nemokamas, na kažkuri versija tai tikrai nemokama, tuoj paieškosiu nete :hm:

 

Va viena iš daugelio programų :D

 

Aciu aciu :D susiinstaliavau ir pabandysiu paskaiciuoti. Kazka panasaus buvau maciusi.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Vedu" su "Namų buhalteris 2000". Kad nepamiršt reik čekius rinkti. Nors turbūt pametu, nes galai pastoviai nesueina...buhalterė :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
"Vedu" su "Namų buhalteris 2000". Kad nepamiršt reik čekius rinkti. Nors turbūt pametu, nes galai pastoviai nesueina...buhalterė :hm:

 

Tai va visa bėda kad pora dienų pamiršdavau išvis užpildit, čekius pastoviai parduotuviai išmesdavau ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man dar kol kas sekasi neblogai :hm: dabar visi namiskiai kontroliuojami :D kur isleidzia pinigus.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kam ta savikontrolė :D na nebent pažaidimui.Juk vistiek perkam kada,kiek ir ko reikia .O tiems kurie nejaučia pinigėlių stygiaus-kam dar ta namų buchalterija? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ir kam ta savikontrolė :P na nebent pažaidimui.Juk vistiek perkam kada,kiek ir ko reikia .O tiems kurie nejaučia pinigėlių stygiaus-kam dar ta namų buchalterija? :geda:

 

Manau, kad tai nera savikontrole o tik realus vaizdas kiek isleidziama pinigu ir kam. Planavimas yra geras dalykas jei tik ji supranti :)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau, kad tai nera savikontrole o tik realus vaizdas kiek isleidziama pinigu ir kam. Planavimas yra geras dalykas jei tik ji supranti :geda:

 

Va būtent, tai programėlė norintiems pataupyti pinigų kažkam. Vesdamas namų buhalterija, matai kur išleid daug ir nereikalingiem(nebūtiniem) daiktam/maistui.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau, kad tai nera savikontrole o tik realus vaizdas kiek isleidziama pinigu ir kam. Planavimas yra geras dalykas jei tik ji supranti :super:

Aš prieš pirkdama kažkokį daiktą galvoju ar man jo reikia o ne nusipirkusi ir išleidusi pinigus betiksliam pirkiniui- graužiuosi,kam aš jį pirkau.O maistui praleidžiu tiek kad mano šeima būtų pavalgiusi,todėl pilvo sąskaita nelabai ką ir suraupysi :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.