Pereiti prie turinio
ledi_x

Namu buhalterija

Rekomenduojami pranešimai

O gal zinote kaip tasyklingai exelyje padaryti lentele kad joje galima butu surasyti menesio islaidas, gautas pajamas, kas kiek man skolingas kur kiek mokesciu sumoket reikia kiek lieka pramogoms, maistui kiek isleista ir pan. zinoma su formulem, kad skaiciuotu :sokiai:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal zinote kaip tasyklingai exelyje padaryti lentele kad joje galima butu surasyti menesio islaidas, gautas pajamas, kas kiek man skolingas kur kiek mokesciu sumoket reikia kiek lieka pramogoms, maistui kiek isleista ir pan. zinoma su formulem, kad skaiciuotu :sokiai:

o nenori pabandyti pasinaudoti internetiniu buhalteriu, http://www.balansas.lt


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o nenori pabandyti pasinaudoti internetiniu buhalteriu, http://www.balansas.lt

prasom paaiskinti kur jo ieskoti, kaip suprantu reikalinga registracija, viena karta buvau parsisiuntus kazka tokio kaip namu knyga ar namu buhalterija bet atsidarius nieko nesupratau :sokiai:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prasom paaiskinti kur jo ieskoti, kaip suprantu reikalinga registracija, viena karta buvau parsisiuntus kazka tokio kaip namu knyga ar namu buhalterija bet atsidarius nieko nesupratau :wub1:

Taip, reikia uzsiregistruoti :flowers: jos neparsisiusi, tai namu buhalterija internete.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip, reikia uzsiregistruoti :flowers: jos neparsisiusi, tai namu buhalterija internete.

aa va matai kaip, reikia pabandyti, gal ten lengvesnis variantas, aciu uz nuoroda dar karteli :wub1:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butaforija kaip sekas su internetine buhaltere? ar nesudetinga ten viskas?


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiuojam jau daug metų :rolleyes:

Išbandžiau visas pasitaikiusias programas, keletą internetinių variantų- neblogas kur dingo pinigai :doh: Bet galiausiai vistiek likau prie savo excel failo- jokia gatava programa nėra ir negali būti tokia patogi, kokios man reikia, juk niekas negali nuspėti ko aš noriu :D


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes vedam namų buhalterija bet be jokios programėlės.Tiesiog vyras kai puikiai gaudosi exelyje tai jis pasidarė jame lentelę tai belieka tik duomenis suvesti ir ji pati apskaičiuoja.Tai tenka rinkti čekius po kiekvieno pirkimo,o juos visus sudedam į dėžutę kad nesimaišytų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada labai kruopščiai vedžiau užrašus,rinkau visus absoliučiai čekius,kur tik duoda (na turguj kaip žinia neduoda :mirksiukas: ),fiksavau kiekvieną išleistą centą.Na kažkiek padėjo pataupyt,bet paskui pabodo tas rašinėjimas,fiksavimas,tai mečiau :(


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai mokiausi buhalterijos , tai pradejau sekti ka perku ir uz kiek , klijavau cekius, ziurejau pajamas islaidas na ir pan. na bet kokius 3 men tempiau, po to ta zodzio prasme uzkniso , tuom viskas ir pasibaige, :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau daugelį metų vedu namų buhalteriją. Man tai padeda taupyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mums kazkaip nesigauna, skaiciuok neskaiciaves , tai nusprendem taupyti biski kitaip :D tai ziuresim gal pavyks :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.