Pereiti prie turinio
ledi_x

Namu buhalterija

Rekomenduojami pranešimai

As kazkada labai senai buvau atsiuntus ta programele, bet taip ir nesinaudojau ja :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Programa neteke naudotis, bet pries pora metu vedziau buhalterija pati, rinkau kiekviena ceki ir viska rasiau i knyga, bet paskui kazkaip pabodo ir tu cekiu prisikaupe nezinia kiek..Pas mus cia matot cekiai trigubai didesni, nei pas jus Lietuvoje..Cia popieriaus netaupo, taigi turejau kalna cekiu, kuriuos cia kada neseniai perziurejau ir pasilikau tik svarbiausius, nuo elektros prietaisu ir pan., o kitus ismeciau..Stai ir baigesi mano buhalteriavimas :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cekius ir as bandziau rinkti, bet istiesu nevisada iseina surinkti visus iki vieno, kad tiksliai apskaicioti islaidas :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgam kaupti čekius nėra prasmės. Surenku mėnesio čekius. Peržiūriu kokie nebūtini pirkiniai kartojasi dažniau nei man priimtina ir jau tada parduotuvėje tramdau save ir namiškius. Mes labai daug išleidžiame saldumynams ir tai man kelia rūpestį, nes visi pripratę ir vakare vaikšto kaip liūtai narve kai nėra ko saldaus.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...visi pripratę ir vakare vaikšto kaip liūtai narve kai nėra ko saldaus.

 

Zinok panasiai buna ir man, butinai turiu suvalgyti ka nors saldaus :cocktail: , o kadangi daugiau saldziai megstanciu namie nera, tai visi saldumynai man vienai :P


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinok panasiai buna ir man, butinai turiu suvalgyti ka nors saldaus :D , o kadangi daugiau saldziai megstanciu namie nera, tai visi saldumynai man vienai :P

:D O jeigu kas matytų mūsų pardavėją, kuri nenusakomu veidu man pakuoja keturis po 100g skirtingų tortų gabaliukus, paskiau skirtingas bandeles ir dar kokių nors sausainiukų po du-tris. Kartais atrodo ji mane tuoj tuoj priplos savo tom mentelėm. :cocktail: :P :P


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D O jeigu kas matytų mūsų pardavėją, kuri nenusakomu veidu man pakuoja keturis po 100g skirtingų tortų gabaliukus, paskiau skirtingas bandeles ir dar kokių nors sausainiukų po du-tris. Kartais atrodo ji mane tuoj tuoj priplos savo tom mentelėm. :cocktail: :P :P

 

:D :P nieko nepadyri, jos toks darbas :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D O jeigu kas matytų mūsų pardavėją, kuri nenusakomu veidu man pakuoja keturis po 100g skirtingų tortų gabaliukus, paskiau skirtingas bandeles ir dar kokių nors sausainiukų po du-tris. Kartais atrodo ji mane tuoj tuoj priplos savo tom mentelėm. :cocktail: :P :P

 

Užjaučiu pardavėja :D :D :P


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir nukrypome mes cia nuo namu buhalterijos....gausime velniu :super:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va būtent, tai programėlė norintiems pataupyti pinigų kažkam. Vesdamas namų buhalterija, matai kur išleid daug ir nereikalingiem(nebūtiniem) daiktam/maistui.

o pirkdami to nepastebit kad tai galbut visai nereikalingas daiktas jums?kazkaip neisivaziduoju pirkt daikto kurio tau nereik,juk vistiek turi but mintis kad jisreikalingas jei perki,pvz neprisikrauni 10 plytu vietoj duonos kepalo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar sunkmecio laiku skaiciuojate savo islaidas?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo

pradejau skaiciuot ir parduotuvej i kainas demesi atkreipiu, stengiuosi kartais pirkti ir akcijines prekes, nors namie ju ir yra dar

 

ko gero ta krize vercia susimastyti labiau apie islaidas ir susispausti

 

ISGYVENSIM :super::kadaryt::kadaryt:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.