Pereiti prie turinio
uogyte

Geriausias draugas

Rekomenduojami pranešimai

Man draugas - ir nelaimej ir d?iaugsme mes vieningi ir ta suprantam be ?od?io :wub


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano geriausias draugas vyras. Tikiuosi ir ateityje niekas nesikeis. Bent jau labai noreeiau to.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano geriausias draugas yra mano vaikinas...

jis mane isklauso paguodzia ir netgi pasako kokia as kvaila, kad vienaip ar kitaip pasielgiau :this[1]:


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias draugas tas, be kurio buna liudna......


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano geriausias draugas- :pack2_thumbup[1]: vyras


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias draugas tas ,kuris supras,uzjaus,atleis,paprotins kai reikia patars ir niekada nepaliks . . .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geriausias draugas toks, su kuriuo nesugebetum susipykti...

 

super pasakyta-pilnumoi su tavimi sutinku :pack2_thumbup[1]:

 

Papildyta:

geriausias draugas tas ,kuris supras,uzjaus,atleis,paprotins kai reikia patars ir niekada nepaliks . . .

 

oi tu visai teisi.mano nuomuone lygiai tokia pati.

papildau savo nuomuone skaitydama visu nariu zinutes :geda

 

Papildyta:

dar mano geriausia drauge draugas tas kuris liks ir bedoje draugu.kuris nepaliks kai tik iskils didele ar maza beda.nors dazniausiai taip ir buna!!!! :doh


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriausias draugas tas, kuris moka ir duoti, ne tik imti..supranta ir padeda bedoje bei moka prajuokinti, kai verkti norisi..Tiesa sakant, nesiseke man su geriausiais draugais..iki siol nezinau, kieno kalte tai..gal as per daug noriu is draugu, atiduodama jiems viska ir tikedamasi bent truputelio demesio is ju, o gal ju paciu kalte, kad nemoka manes vertinti, kaip geriausios drauges..na nezinau, tiesiog skaudu ir vienisa, kai neturi tikro draugo :this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as neseniai susimasciau kad tos tikros, pacios tikriausios drauges pasirodo taip ir neturiu :swoon2[1]: ir neturejau...

nes visad as isklausau, stengiuos padet, ir t.t.

o kai man to prisireikia - snipstas.....

 

kuom as pasitikiu ir galiu issikalbet, pasipasakot apie viska is sirdies - tai mano draugas (ta prasme vaikinas) :sird

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as neseniai susimasciau kad tos tikros, pacios  tikriausios drauges pasirodo taip ir neturiu  :swoon2[1]:  ir neturejau...

nes visad as isklausau, stengiuos padet, ir t.t.

o kai man to prisireikia - snipstas.....

 

kuom as pasitikiu ir galiu issikalbet, pasipasakot apie viska is sirdies - tai mano draugas (ta prasme vaikinas) :sird

 

Na tai as tikriausiai ne vienintele tokia :this[1]: tikrai labai skaudu, kai draugai mus nuvilia, kai mums ju labiausiai reikia..o del vaikino, tai sutinku, bet kartais juk norisi ir kam kitam pasipasakoti, tiesiog, kad isklausytu bent jau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na tai as tikriausiai ne vienintele tokia  :this[1]: tikrai labai skaudu, kai draugai mus nuvilia, kai mums ju labiausiai reikia..o del vaikino, tai sutinku, bet kartais juk norisi ir kam kitam pasipasakoti, tiesiog, kad isklausytu bent jau  :huh:

man seniau kol tokio vaikino neturejau kuriam galeciau nuo A iki B issikalbet tai ir sirdute skaudejo, bet dabar kazkaip, taip liaudiskai sakant dzin :) tik kartais susimastau ar gerai darau kad taip atvirai issikalbu :doh :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man seniau kol tokio vaikino neturejau kuriam galeciau nuo A iki B issikalbet tai ir sirdute skaudejo, bet dabar kazkaip, taip liaudiskai sakant dzin  :)  tik kartais susimastau ar gerai darau kad taip atvirai issikalbu  :doh  :huh:

 

As manau, kad gerai, jei pasitiki juo ir jauti, kad jis labai atviras su tavimi, kodel gi ne..tai tik dar labiau jus suartina :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.