Pereiti prie turinio
uogyte

Geriausias draugas

Rekomenduojami pranešimai

Draugas- tuo metu tave geriausiai suprantantis, priimantis ir artimas zmogus.

Dziugu, kai toks zmogus lydi tave ilga laiko tarpa. Draugai turi savybe keistis, keiciantis aplinkybems. Geriausi draugai islieka net permainu laikotarpyje. Gera tureti  toki drauga. Manau, tai turtas.

 

pritariu tau :bigsmile: isties labai graziai parasyta..sunku net ka pridurti.

kartu su draugais keiciames ir mes,gal todel keliai kartais issiskiria..

draugai manau tai didiziausias turtas ka turime..be draugu butume vienisi ir niekm nereikalingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
taip cia tu teisingai pasakei,bet juk ne laukiam is draugu kad kazka butent duotu,o laukiam pagarbos,draugiskumo.vat vaar buvo mano gimtadienis,mane pasveikino net tie zmones is kuriu nesitikejau kad pasveikins,o geriausia drauge ir siaip drauge artima to nepadare-pamirso.ar toks dalykas gali buti pamirstas?manau kad ne...

 

Uzjauciu Oksana :sird man irgi taip paciai buvo praeitais metais, kai geriausia drauge pamirso gimtadieni..po to santykiai visiskai nutruko, bet stai pries kelias dienas susimasciau, kad gal is dalies ir kvaila del to pykti, juk visko buna gyvenime ir kartais reikia tiesiog atleisti..ka as ir padariau, parasiau jai, noredama pamirsti nesusipratimus ir tiesiog bendrauti taip, kaip iseis, nes tikrai nesinoretu, kad gyvenimas kada suvestu per laidotuves ar siaip koki skaudu nutikima..jei nepavyks bendrauti, na tada tiesiog su tuo susitaikysiu, bet bent jau nejausiu nuoskaudos, kad nebeesame drauges :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Uzjauciu Oksana  :sird man irgi taip paciai buvo praeitais metais, kai geriausia drauge pamirso gimtadieni..po to santykiai visiskai nutruko, bet stai pries kelias dienas susimasciau, kad gal is dalies ir kvaila del to pykti, juk visko buna gyvenime ir kartais reikia tiesiog atleisti..ka as ir padariau, parasiau jai, noredama pamirsti nesusipratimus ir tiesiog bendrauti taip, kaip iseis, nes tikrai nesinoretu, kad gyvenimas kada suvestu per laidotuves ar siaip koki skaudu nutikima..jei nepavyks bendrauti, na tada tiesiog su tuo susitaikysiu, bet bent jau nejausiu nuoskaudos, kad nebeesame drauges  :hm:

GERAI PASAKEI NICOLE-AS VAKAR BUTENT APIE TAI IR GALVOJAU.YRA APIE KA GALVOTI VIESIEMS IR BE GIMTADIENIU :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai ir eilinis gimtadienis, kai mano pagrindines drauges - net nezinau ar verta jas taip toliau vadinti llaime: ir vel pamirso mano gimtadieni :flower: Liudna, bet ka padarysi, pamazu su tuo susitaikau :lol: Siame forume yra daugiau nuosirdziu zmoniu, kuriu beveik nepazistu ir kurie mane sugeba pasveikinti llaime: Et, ka ir bekalbeti :x1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenusimink labai,Nicole...Nors zinau ka tai reiskia...Bet taip gerai ir atsisijoja draugai :super: Nors...dar ne vakaras... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na stai ir eilinis gimtadienis, kai mano pagrindines drauges - net nezinau ar verta jas taip toliau vadinti :super: ir vel pamirso mano gimtadieni :lol: Liudna, bet ka padarysi, pamazu su tuo susitaikau :essen: Siame forume yra daugiau nuosirdziu zmoniu, kuriu beveik nepazistu ir kurie mane sugeba pasveikinti :mirksiukas: Et, ka ir bekalbeti :x1:

 

Oi kokia nemaloni situacija :x1: Na bet ką, taip draugus taip ir pažinsi :x1:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na stai ir eilinis gimtadienis, kai mano pagrindines drauges - net nezinau ar verta jas taip toliau vadinti :essen: ir vel pamirso mano gimtadieni :wo: Liudna, bet ka padarysi, pamazu su tuo susitaikau :lol: Siame forume yra daugiau nuosirdziu zmoniu, kuriu beveik nepazistu ir kurie mane sugeba pasveikinti :super: Et, ka ir bekalbeti :x1:

neliudek Nicole,tikiu kad skaudu,bet del to tokia diena tikrai negalima tau liudeti ,neusimink ir laikykis :mirksiukas:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jau yra gyvenime :doh:

Buna labai skaudu ir negera kai pamirsta apie tave tie,apie kurios tu galvoji ir visada prisimeni :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip jau yra gyvenime :doh:

Buna labai skaudu ir negera kai pamirsta apie tave tie,apie kurios tu galvoji ir visada prisimeni :hm:

jei jau jie pamirsta tai ir tu turi tokius draugus pamirst o ne prisimint :D


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.