Pereiti prie turinio
uogyte

Geriausias draugas

Rekomenduojami pranešimai

As manau, kad gerai, jei pasitiki juo ir jauti, kad jis labai atviras su tavimi, kodel gi ne..tai tik dar labiau jus suartina  :pack2_thumbup[1]:

labai tikiuosi :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ?inot,merginos,susimaseiau,kad turiu tik viena Draug?.Jau 12 meto.Bet yra dalyko,kurie erzina mane,kurie erzina ja...Tai ar tikros mes drauges?Ar draugas yra tas,kuris be galo idealus?Ar tikros drauges butinai visur turi sutarti?Vat,susimaseiau... :)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O ?inot,merginos,susimaseiau,kad turiu tik viena Draug?.Jau 12 meto.Bet yra dalyko,kurie erzina mane,kurie erzina ja...Tai ar tikros mes drauges?Ar draugas yra tas,kuris be galo idealus?Ar tikros drauges butinai visur turi sutarti?Vat,susimaseiau... :)

 

zinai,gerai susimastei ,nes kai perskaiciau ka parasei , tikrai susimasciau.manau geriausi draugai ar drauges nera idealus,nes kiekvienas nera idealus.ir zinoma,kad nuomones gali nesutapti ,nes visi mano skirtingai.ir nesutarti nera blogai.vistiek yra svarbisusia jei zinai ,kad tas draugas tau bet kada gali padeti ir ,kad jis nieko negaletu padaryti ,kad tau butu blogiau.svarbiausia,jei jauti ,kad jis geriausias tavo draugas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinai,gerai susimastei ,nes kai perskaiciau ka parasei , tikrai susimasciau.manau geriausi draugai ar drauges nera idealus,nes kiekvienas nera idealus.ir zinoma,kad nuomones gali nesutapti ,nes visi mano skirtingai.ir nesutarti nera blogai.vistiek yra svarbisusia jei zinai ,kad  tas draugas tau bet kada gali padeti ir ,kad jis nieko negaletu padaryti ,kad tau butu blogiau.svarbiausia,jei jauti ,kad jis geriausias tavo draugas

as ir jauciau ir maniau, bet kas is to jei neseniai supratau kad klydau.... :)

tuo norejau pasakyt kad nuojauta gali buti ir klaidinga :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as ir jauciau ir maniau, bet kas is to jei neseniai supratau kad klydau.... :closedeyes:

tuo norejau pasakyt kad nuojauta gali buti ir klaidinga  :rolleyes:

 

kartais nuojauta tikrai gali buti klaidinga,bet juk nevisada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man geriausias draugas tas, kuris moka ir duoti, ne tik imti..supranta ir padeda bedoje bei moka prajuokinti, kai verkti norisi..Tiesa sakant, nesiseke man su geriausiais draugais..iki siol nezinau, kieno kalte tai..gal as per daug noriu is draugu, atiduodama jiems viska ir tikedamasi bent truputelio demesio is ju, o gal ju paciu kalte, kad nemoka  manes vertinti, kaip geriausios drauges..na nezinau, tiesiog skaudu ir vienisa, kai neturi tikro draugo  :this[1]:

PAS MANE LYGIAI TOKIA PATI SITUACIJA-LABAI SUNKIAI MAN SEKAIS SU GERIAUSIA DRAUGE,JAI ATIDUODU VISKA,BET IS JOS NETGI MENKIAUSIO DEMESIO NESULAUKIU.ESU TOLI NUO NAMU,O JINAI NET PASKAMBINTI ARBA PARASYTI SMS NEGALI-PARASO TIK TUOMET KAI AS JAI PARASAU.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PAS MANE LYGIAI TOKIA PATI SITUACIJA-LABAI SUNKIAI MAN SEKAIS SU GERIAUSIA DRAUGE,JAI ATIDUODU VISKA,BET IS JOS NETGI MENKIAUSIO DEMESIO NESULAUKIU.ESU TOLI NUO NAMU,O JINAI NET PASKAMBINTI ARBA PARASYTI SMS NEGALI-PARASO TIK TUOMET KAI AS JAI PARASAU.

 

Jetau..tai mes tikrai likimo drauges :doh man ir taip paciai buvo, o kai pamirso ir mano gimtadieni, tai isvis nusivyliau ir daugiau nebendraujame..o labai jos pasiilgstu dar ir dabar, bet kad kazkaip skaudu :this[1]: labiausiai, tai vienisa jauciausi, kai nieko nebuvo parasius 2 menesius, o as tuomet laukiausi ir dar menesiu anksciau teko gimdyti, tai teko paciai pranesti..kazkaip tuo metu net galvojau, jei ne tuo menesiu anksciau, gal buciau ir 3 menesius nieko is jos negirdejus..ai bet uzteks cia graudintis :this[1]: gyvenimas kartais buna ziaurus :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jetau..tai mes tikrai likimo drauges  :doh man ir taip paciai buvo, o kai pamirso ir mano gimtadieni, tai isvis nusivyliau ir daugiau nebendraujame..o labai jos pasiilgstu dar ir dabar, bet kad kazkaip skaudu  :this[1]: labiausiai, tai vienisa jauciausi, kai nieko nebuvo parasius 2 menesius, o as tuomet laukiausi ir dar menesiu anksciau teko gimdyti, tai teko paciai pranesti..kazkaip tuo metu net galvojau, jei ne tuo menesiu anksciau, gal buciau ir 3 menesius nieko is jos negirdejus..ai bet uzteks cia graudintis  :this[1]: gyvenimas kartais buna ziaurus  :mirksiukas:

JO IS TIKRUJU LABAI ZIAURIOS BUNA TOS GERIAUSIOS DRAUGES.JOMS RUPI TIK JOS PACIOS-KAS LABIAUSIAI IR SKAUDINA.BET TU TEISI GYVENIMAS KARTAIS BUNA ZIAURUS IR TIKRAI EINA TOLIAU AR BE GER,DRAUGES AR SU JA...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes kiekvienas esame truputi egoistas, nes vis manome, kad jei mes draugui ar draugei atiduodame viska kas geriausia tai ir jis turi taip pat elgtis. Kiekvienas zmogus yra labai individualus ir jei jis tavo draugas, turi priimti toki, koks yra. Juk svarbiausia ne tai, ka jis tau duos, o tai, ka tu gali jam duoti. Sutinku, kad atrasti geriausia drauga is daugelio draugu yra sunku, bet jai toks yra, reikia tai vertinti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas- tuo metu tave geriausiai suprantantis, priimantis ir artimas zmogus.

Dziugu, kai toks zmogus lydi tave ilga laiko tarpa. Draugai turi savybe keistis, keiciantis aplinkybems. Geriausi draugai islieka net permainu laikotarpyje. Gera tureti toki drauga. Manau, tai turtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Draugas- tuo metu tave geriausiai suprantantis, priimantis ir artimas zmogus.

Dziugu, kai toks zmogus lydi tave ilga laiko tarpa. Draugai turi savybe keistis, keiciantis aplinkybems. Geriausi draugai islieka net permainu laikotarpyje. Gera tureti  toki drauga. Manau, tai turtas.

Vetra parasei :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes kiekvienas esame truputi egoistas, nes vis manome, kad jei mes draugui ar draugei atiduodame viska kas geriausia tai ir jis turi taip pat elgtis. Kiekvienas zmogus yra labai individualus ir jei jis tavo draugas, turi priimti toki, koks yra. Juk svarbiausia ne tai, ka jis tau duos, o tai, ka tu gali jam duoti. Sutinku, kad atrasti geriausia drauga is daugelio draugu yra sunku, bet jai toks yra, reikia tai vertinti.

taip cia tu teisingai pasakei,bet juk ne laukiam is draugu kad kazka butent duotu,o laukiam pagarbos,draugiskumo.vat vaar buvo mano gimtadienis,mane pasveikino net tie zmones is kuriu nesitikejau kad pasveikins,o geriausia drauge ir siaip drauge artima to nepadare-pamirso.ar toks dalykas gali buti pamirstas?manau kad ne...

 

Papildyta:

Draugas- tuo metu tave geriausiai suprantantis, priimantis ir artimas zmogus.

Dziugu, kai toks zmogus lydi tave ilga laiko tarpa. Draugai turi savybe keistis, keiciantis aplinkybems. Geriausi draugai islieka net permainu laikotarpyje. Gera tureti  toki drauga. Manau, tai turtas.

jo labai gerai parasei.tai tikras turtas jeigu turi ji...bet mano turtas kuri laikiau turtu-pasikeite keiciantis aplinkybems-ir tai yra labai skaudu.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.