Pereiti prie turinio
kicule

Vitaminai nėščioms

Kokius vitaminus gerėte?  

11 narių prabalsavo

  1. 1. Kokius vitaminus gerėte?

    • Prenetal
      1
    • Materna (Mamavit)
      2
    • Pregnecare
      4
    • Kita...
      2
    • Visai negėriau jokių vitaminų!
      2


Rekomenduojami pranešimai

Kokius vitaminus gerėte?

Aš pirmo nėštumo metu gėriau prenetal " Gamtos namai" bet kaip sakė vėliau alergologė, jie yra labai stiprūs ir jie taip pat galėjo turėti itakos tam, kad mano dukrytė alergiška.

Antro nėštumo metu planavau visai vitaminų negerti,bet kadangi dabar žiema, mažai naturalių vaisių, daržovių nusprendžiau vis dėlto pradėt gerti vitaminus :flowers:

Geriu Mamavit (buvusi Materna) ir taip kas antrą dieną... :)

Redagavo Nicole

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pirma karta laukiausi tai geriau taip pat prenatal vitaminus,o kaip antra kart laukiausi tai geriau pregnaker ir dar papildomai kalci magni cinka. :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo siandien ir as nusprendziau pakeisti vitaminus,nusipirkau Pregnecare, nes jau kelinta karta pastebiu kad po Maternos man buna labai negera,labai pykina :) :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nuo siandien ir as nusprendziau pakeisti vitaminus,nusipirkau Pregnecare, nes jau kelinta karta pastebiu kad po Maternos man buna labai negera,labai pykina :angry::flowers:

kicuel ar sie vitaminai tau tinka? as taip pat tokius naudojau kaip laukiausi :D


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kicuel ar sie vitaminai tau tinka? as taip pat tokius naudojau kaip laukiausi :angry:

labai atsiprasau uz klaidas,pasitaisau norejau parasyti kicule :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dabar darau eksperimenta,geriu vitaminus kas antra diena, nes ir nuo pregnecare vakar jau buvo bloga :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gėriau New Nordic multivitaminus nėščioms ir maitinančioms


u944085.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau Mamavit ir buvau labai patenkinta, nes ir nagai sustikrejo ir plaukai nebeslinko, buvau viena men pradejus gerti kitus, bet nepatiko poveikis, todel vel geriau mamavit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O praktiškai visa neštuma ir pravaksciojau be vitaminu, nes nei vieni netiko :drag2:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visa nestuma geriau pregnacare :rolleyes:


line_vaik10-01A79B.gif_beg_unim1-slank.gif_time_1184014800_text_Burbulei%20jau%20.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negeriu jokiu vitaminu ir negersiu.Jau geriau kokia darzove ar vaisiu suvalgyti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.