Pereiti prie turinio
kicule

Vitaminai nėščioms

Kokius vitaminus gerėte?  

11 narių prabalsavo

  1. 1. Kokius vitaminus gerėte?

    • Prenetal
      1
    • Materna (Mamavit)
      2
    • Pregnecare
      4
    • Kita...
      2
    • Visai negėriau jokių vitaminų!
      2


Rekomenduojami pranešimai

Negeriu jokiu vitaminu ir negersiu.Jau geriau kokia darzove ar vaisiu suvalgyti.

Pinai tave palaikau :sird:

Kaip sakoma tai vitaminai "pagal kišene" įvairus vaisiai, daržoves ir pan.,


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš beveik visą nėštumą negėriau jokių vitaminų, išskyrus pradžioje folio rūgštį, nes gydytoja sakė, kad tikimybė, jog vaikelis bus alergiškas. O nėštumo pabaigoje, pablogėjus kraujo tyrimams, gydytoja patarė gerti Elevit, kuriuos geriu ir pagimdžiusi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dabar ir geriu elevit vitaminus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as visa nestuma pregnacer geriau ir po gimdymo dar geriau tuos pacius. Ir mano mazylis biski alergiskas. Alergologe minejo, kad galejo but nuop tu vitaminu...Ji sake geriau pakeisti vitaminus kas trys menesius :) ...bet as to nezinojau..


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Cia gal ne i tema, bet keista man kad jokiu vitaminu man neisraso gerti, tipo dar anksti, o tik foline rugsti liepe gert...bet jau 12savaite...na nazinau, nesuvalgau as tu tiek daug darzoviu ir vaisiu...o nuo folines rugsties kartais mane pykina...

Aš negeriau juokiu vitaminu kai antra karta laukiausi :flowers: T.y turejau vitaminu, bet viena pokeli geriau visa nestuma, ir tai dar kelios liko :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš negeriau juokiu vitaminu kai antra karta laukiausi :flowers: T.y turejau vitaminu, bet viena pokeli geriau visa nestuma, ir tai dar kelios liko :)

 

Aisku :flowers:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lenciuke, negeriau ir as vitaminu, geriau ivairesni maista valgyti, o dabar ruduo tai vaisiu ir darzoviu tikrai pakaks, suprantu, kad dabar tave pykina ir nieko nesinori, bet kai nustos pykinti paciai atsiras noras daugiau visko valgyti ;)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Lenciuke, negeriau ir as vitaminu, geriau ivairesni maista valgyti, o dabar ruduo tai vaisiu ir darzoviu tikrai pakaks, suprantu, kad dabar tave pykina ir nieko nesinori, bet kai nustos pykinti paciai atsiras noras daugiau visko valgyti :super:

 

Tai vat, kad ne viska dabar galiu valgyti... :D svieziu darzoviu nenoriu, nebent koki marinuota agurkeli, tai niam niam :super: arba dar kartais labai uzsimanau raugintu kopustu ;) na, bet tikiuosi, kad tie blogumai greit praeis, ir tada kirsiu viska is eilies :D :D


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.