Pereiti prie turinio
kicule

Jaučiu kaip aš keičiuosi...

Rekomenduojami pranešimai

Ir nežinau ką man daryt? :this:

Nežinau kaip tai atsilieps mano santuokai?

Gal tiesiog dabar man toks laikas (kaip sakant hormonai,nuotaikos kaita ir pan.,) :)

 

Pati nežinau.

Žinau viena, kad jaučiuosi puikiai. :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala pala Kicule, nesuprantu, kaip tu keitiesi :sird: Papasakok kas vyksta, nes iš pirmo posmo tik galima suprast kad tave kažkas neramina, bet daugiau nieko :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pala pala Kicule, nesuprantu, kaip tu keitiesi :victory: Papasakok kas vyksta, nes iš pirmo posmo tik galima suprast kad tave kažkas neramina, bet daugiau nieko :mda:

Pasikeitė pažiūrįs i gyvenimą, bendravimą ( aplamai).

Na nebent man pačiai taip atrodo, bet žinau kad ankščiau elgdavausi kitaip,tam tikrose situacijose. :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai taip blogai kad net šeima gali iširti?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakau kad seima gali isirti.

Man nelabai patiktu jei vyras i viska taip ramiai i viska reaguotu kaip as dabar :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut kazkas privercia taip jaustis, as paskutiniu metu jauciuosi kad plaukiu pasroviui, niekas neidomu ir nieko nenoriu. As jau nebesu as....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiskia yra tam priezastis.Siaip sau taip nebuna...

Kalbu taip nes pati tai patyriau :brunette:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pradejau keistis, issivadavau is sarvu, atsiskleidziau ir pakeiciau savo gyvenima is pagrindu :tongu: gyvenu del vaiko irsaves :victory:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbūt žmogui neįmanoma nesikeist,juk kikeviena diena vis kkas atsitinka,gal ne tokio reikšmingo,bet kai dabar pagalvoju kaip masčiau apie santuoka,gyvenima pries 2-5 metus ir kaip dabar tai labai skiriasi,kratais gal nepastebime kaip keiciames o kartais tie pasikeitimai ateina per trumpa laika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku, Kulebam ;) Gerai, jei kartu gyvenantys zmones keiciasi kartu ir i ta pacia puse, o jei tik vienas is ju ir kitas negali to priimti, tada gaunasi ne kas :rolleyes:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as esu kazkur skaiciusi, kad zmogaus charakteris keiciasi kas septyneri metai, na ne taip kardinaliai, bet keletas savybiu tai tikrai. As per du metus jauciuosi pasikeitusi labai daug,mazdaug 10 metu pasenau vidumi. Kai susigriebiau tai stengsiuos sugrysti prie to kokia buvau, nes du metai visai nedaug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir kartais pagalvoju... ech... kaip pasiilgau saves "kitokios", kokia buvau anksčiau :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.