Pereiti prie turinio
kicule

Jaučiu kaip aš keičiuosi...

Rekomenduojami pranešimai

Man patiko Oksanos pasakymas - pasakau, kad šiandien esu pikta nežinau dėl ko, kažkaip, manau, sušvelnina :doh:

 

Būna ir man, kad kabinėjuos prie visų. Neseniai draugė žliumbė, kad nori to ar to, paskui, kai gavo, kad vėl blogai, tai pasakiau apsispręsk ko nori pagaliau ir nezyzk man :( šokiravau truputį :coffee:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neužpyko draugė?

Aš ir turiu tokia panaše drauge zyze zyze kartais kantrybė trūksta tai išdedu ka manau, oi tada užsiraukus būna :rolleyes:

Bet va ištiesu dabar aš jaučiu kad keičiuosi ir nežinua į kuria pusę..


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais labai gerai mokėt viską pasakyt, kas nepatinka... norėčiau to išmokt... aš dažniausiai bijau įžeist žmogų, bandau gražiai pasakyt, bet lieku nesuprasta. man patinka žmonės, kurie viską šviesiai tiesiai sako, bet pati to nemoku... norėčiau pasikeist...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man patiko Oksanos pasakymas - pasakau, kad šiandien esu pikta nežinau dėl ko, kažkaip, manau, sušvelnina :victory:

pasa

Būna ir man, kad kabinėjuos prie visų. Neseniai draugė žliumbė, kad nori to ar to, paskui, kai gavo, kad vėl blogai, tai pasakiau apsispręsk ko nori pagaliau ir nezyzk man :) šokiravau truputį :)

prajuokinai mane :doh:

na ar nesupyko drauge? kai as savo draugei pasakiua viska ka galvoju, tai ji man isreze kad as pasikeiciau, pasikeliau ir t.t. tuo ir nutruko musu draugyste.... jai nepatiko,kad pasakiau tiesa......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taaip na ir ivairus tie musu draugai,bet kai pasakai tiesa tai tikrai supiksta,bet kai vel ko prireikia pikcio kaip nebuta :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus seimoj ir yra draugu tokiu kur jei pasakai teisybe pyksta, matyt nori gyventi ziuredami pro rozinius akinius... :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai dabar vis daugiau burbuliuoju, vis kažkuom nepatenkinta, biški kas ir supykstu. negerai, bet nežinau ką daryt. gal ruduo taip veikia :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausia tikrai tas ruduo veikia :flowers:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Piktėju ,kai saulės mažai,vat vasarą kur kas geresnė esu :rolleyes: ,o tie kasmetiniai piktėjimai ne į gerą....greit būsiu visus metus pikta :unsure:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavasaris atejo, tad nebeliudekite :rolleyes:


inga2.gif

 

ok31.gif

Laiko akimirka yra kaip trupinėlis aukso: brangink ją, saugok, nes ji prabėgs ir nebegrįš…

Loi Čingjuenas (Loy Ching-Yuen)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.