Pereiti prie turinio
kicule

Jaučiu kaip aš keičiuosi...

Rekomenduojami pranešimai

Aš ir kartais pagalvoju... ech... kaip pasiilgau saves "kitokios", kokia buvau anksčiau :hm:

nereikia ilgėtis, reikia gyventi taip, kad dabar būtų gera. jei mes keičiamės, vadinasi kažkas vyksta mūsų gyvenime. jei kažkas vyksta, vadinasi mes gyvename :hm:

mano ir požiūris į daugelį dalykų pasikeitė, tai priklauso nuo kiekvieno aplinkos, patirties, emocijų... ir dar daugelio dalykų

aišku, ne visada mums atrodo, kad keičiamės į gera, bet gal taip reikia? nors aš pvz. praradau pasitikėjimą žmonėmis, bet juk tai neįvyko savaime, buvo priežasčių dėl kurių mano prioritetai keitėsi.

taip kad nenukabink nosies :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciu kaip keiciuosi ir atsiriboju nuo visu ir visko, man nesvarbu kas vyksta, jauciuosi tik lengva nuo kalbu veiksmu ir prietaru, bereiksmiu zodziu.

Valio tampu atsiskyrele, nuo bendravimo, kurio man jau nebereikia, nes ........


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Valio tampu atsiskyrele, nuo bendravimo, kurio man jau nebereikia, nes ........

???


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sesute@, puikiai tave suprantu :hihihi: kartais geriau nuo visko atsiriboti ir leisti kitiems deti pastangas i draugystes, o jei ir tie kiti nenori, tada velniop visus tikraja to zodzio prasme..Bent jau as taip gyvenu virs metu, aisku sunku ir kartais vis dar neiskesdama tampu senaja savimi, kuri visada dejo pastangas i visus, net ir tuos, kurie galbut to buvo neverti..Ech, vis delto geriausia pasistengti pamirsti ir kaip sakoma ''Move On'' - gyventi toliau taip, kaip mums atrodo geriausia :pikta_pana:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
@Sesute@, puikiai tave suprantu :) kartais geriau nuo visko atsiriboti ir leisti kitiems deti pastangas i draugystes, o jei ir tie kiti nenori, tada velniop visus tikraja to zodzio prasme..Bent jau as taip gyvenu virs metu, aisku sunku ir kartais vis dar neiskesdama tampu senaja savimi, kuri visada dejo pastangas i visus, net ir tuos, kurie galbut to buvo neverti..Ech, vis delto geriausia pasistengti pamirsti ir kaip sakoma ''Move On'' - gyventi toliau taip, kaip mums atrodo geriausia :mirksiukas:

 

jap jap butent taip ir manau :D buna, kad norisi grysti, bet degini tiltus ir tiek tos bedos, bet visko po truputi.

Pagaliau turesiu laiko sau ;)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nesakau kad seima gali isirti.

Man nelabai patiktu jei vyras i viska taip ramiai i viska reaguotu kaip as dabar :cocktail:

cia turbut kazkas panasaus i posaki - siandien man viskas dzin?..

jei taip, tai buna ir man tokiu dienu, ar net savaiciu, kai nieko neimu i galva, viskas man gerai, ir ant visko atsiprasant px...

bet turiu pripazint - mane ir tuomet tokia situacija baugina :)

laimei tokie protarpiai praeina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabrine Vilke Turbut gyvenimai per daug intensyviai. Pavargai nuo visu ir nuo visko. Susideliok mintis. Smulkmenos visada buvo nereiksmingos, tik tau jos atrode pacios svarbiausios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sidabrine Vilke Turbut gyvenimai per daug intensyviai. Pavargai nuo visu ir nuo visko. Susideliok mintis. Smulkmenos visada buvo nereiksmingos, tik tau jos atrode pacios svarbiausios.

 

tiesa pavargau nuo visko ir nuo visu, siuo metu del to nesijaudinu nedarau to ko nenoriu daryti. Del intencyvaus gyvenimo tai paskutiniai 3 metai tai begimas per smeli buvo . siaubas kazkoks :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam pasikeitimui turi būti priežastis taip jau yra, niekas be reikalo ir be priežasties nevyksta..

Kartais pasikeitimai tik į gera :) Ateina momentas, laikas kad riekia keistis, sakyčiau net gyvenimas priverčia daryti savyje pasikeitimus.

Keiskimės ir imkime iš gyvenimo tik teigiamus dalykus :) o blogi dalykai netikėtai pranyksta ir jų nereikia (to aš ir tikiuosi kad blogis pasitrauks iš minčių..)


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir jaučiu kaip plečiuosi - seni rūbai maži. Po darbelio kaip nuvarytas arklys, nes psichiatro vaistukai baigėsi. Prasdėjau skaityti knygas, megzti atsigausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip ir jaučiu kaip plečiuosi - seni rūbai maži. Po darbelio kaip nuvarytas arklys, nes psichiatro vaistukai baigėsi. Prasdėjau skaityti knygas, megzti atsigausiu.

Nepasiduok viskas ssispres :( Daugiau pavaikstinek gamtoje, va labai gerai kad megzti pradejei. Po truputi atsigausi, vyk blogas mintis i sali :flower:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš labai norėčiau pasikeisti, bet niekaip neišeina, kuo toliau tuo blogiau, jaučiuosi kaip ragana kuri neleižia savo šeimai normaliai gyventi, pati nervojuosi ir kitiems nervus gadinu.

pradėjau skaityti knygas, prieš keletą metų pradėjau daryti kai kuriuos pratimus, bet nu ir kas nieko man nepadeda


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.