Pereiti prie turinio
kicule

Jaučiu kaip aš keičiuosi...

Rekomenduojami pranešimai

o aš labai norėčiau pasikeisti, bet niekaip neišeina, kuo toliau tuo blogiau, jaučiuosi kaip ragana kuri neleižia savo šeimai normaliai gyventi, pati nervojuosi ir kitiems nervus gadinu.

pradėjau skaityti knygas, prieš keletą metų pradėjau daryti kai kuriuos pratimus, bet nu ir kas nieko man nepadeda

 

tam turi buti priezastis, gal tiesiog natura tokia, ir nieko jau cia nepadarysi, juk negali visi buti mieli ir pukuoti reikia ir raganu gadinanciu nervus :mirksiukas:

galbut viskas nera taip kaip atrodo, :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o aš labai norėčiau pasikeisti, bet niekaip neišeina, kuo toliau tuo blogiau, jaučiuosi kaip ragana kuri neleižia savo šeimai normaliai gyventi, pati nervojuosi ir kitiems nervus gadinu.

pradėjau skaityti knygas, prieš keletą metų pradėjau daryti kai kuriuos pratimus, bet nu ir kas nieko man nepadeda

 

o kokius pratimus pradejei daryt? Na gal nera viskas taip tragiska kaip tau atrodo :D tai tiesiog laikina tavo busena viskas susitvarkys atsistos i savas vezes :victory:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jūs ir teisios, kartais atrodo viskas gerai, pavz. kaip šendien, o kartais tai nors nusišauk :D


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo kad perskaiciau apie save,bet as stengiuosi save kontroliuoti,o jai jau labai pikta tai visai seimynai sakau kad esu siuo metu pikta ir irzli,ir uzsidarau viena ir imu skaityti kokia lengvo turinio knyga kad uzsimirsciau,atsipalaiduociau. padeda bet ne visada!?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal jūs ir teisios, kartais atrodo viskas gerai, pavz. kaip šendien, o kartais tai nors nusišauk :)

manau kiekvienam zmogui taip buna- viena diena viskas super,o kita diena nezinai kur detis.....

gal cia viskas nuo itempto gyvenimo???? nuo nervu???? nuo nelabai sekmingu planu ivykdymo????? neisivaizduoju, bet ir man ir mano vyrui taip buna..... ir taip pat perspejam vienas kita, kad siandien as esu pikta, piktas- net nezinau del ko..... tai apraminam vienas kita ir toliau viskas gerai ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi oksana perskaičiau tavo žinutę ir geriau pasidarė, žinai aš irgi taip pabandysiu perspėti kai būna bjauri nuotaika gal padės


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi oksana perskaičiau tavo žinutę ir geriau pasidarė, žinai aš irgi taip pabandysiu perspėti kai būna bjauri nuotaika gal padės

na neraminau as nieko, tiesiog parasiau kaip mes darome.... ir apsieiname be pykciu- aisku visko buna.... buna kad bunam abu su fantastiska nuotaika ir apsipykstam.... nuo to neapsisaugosi :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip jau buna, nera namu be dumu, kartais reikia profilaktiskai pasipykti.

zana viskas bus gerai :wacko:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labukas visoms,pagal save sprendziant sakyciau ,kad zmones su metais keiciasi todel kad keiciasi ju aplinka ju mastimas igauna daugiau ptirties ir su visu tuo keiciames ir mes,kai kurie pavarkstam tampam uzdari,kai kurie atbulai susiranda sau panasiu draugu ir puikiai bendrauja jauciasi laimingi. mano asmeniskai gyvenime kadangi turejau ir labai juodu dienu ir labai sauletu tai ir vienu ir kitu perijodu sakyciau buvau labai skirtingas zmogus,tai gal cia nieko blogo,gal mus labai veikia musu aplinka!!!! ;) :D :lol: linkiu visoms nenukabinti nosies net blogiausiom dienom,o issiverkti ant drauges ar draugo peties tai sventa (man padeda) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
issiverkti ant drauges ar draugo peties tai sventa (man padeda)

kazin kaip draugei ???????? As visai nesenai pagavau save mastant, kad kai yra sunku- tia norisi kaip struciui i smeli sulysti ir niekam nekrauti savo bedu. Juk visi ju turi... Kai pati susitvarkau su savimi - tai ir vel lendu i sviesa...


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
atrodo kad perskaiciau apie save,bet as stengiuosi save kontroliuoti,o jai jau labai pikta tai visai seimynai sakau kad esu siuo metu pikta ir irzli,ir uzsidarau viena ir imu skaityti kokia lengvo turinio knyga kad uzsimirsciau,atsipalaiduociau. padeda bet ne visada!?

pas mus trys kambariai,bet uzsidaryt ir pabut vienai neimanoma.braunasi mazieji i kambari nors tu ka :victory: o esu paskutiniu metu truputi apsiraminus,bet kai uzeina pms visi kencia.is ryto vaikinukas labai nervus iseda kol i darza iseinam,megejas zirst kaukt del nieku. :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pas mus trys kambariai,bet uzsidaryt ir pabut vienai neimanoma.braunasi mazieji i kambari nors tu ka :victory: o esu paskutiniu metu truputi apsiraminus,bet kai uzeina pms visi kencia.is ryto vaikinukas labai nervus iseda kol i darza iseinam,megejas zirst kaukt del nieku. :flowers:

 

Mes viename kambaryje įsidėjom spyną. Kai noriu pabūti viena, pasakau vaikams ir užsirakinu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.